• Informacje na temat:

  steven tyler aerosmith

Artykuły na temat: steven tyler aerosmith
 • Wokalista Aerosmith spadł ze sceny

  Lider zespołu Aerosmith, Steven Tyler , został zabrany do szpitala po tym, jak w środowy wieczór spadł ze sceny podczas koncertu w stanie Południowa Dakota.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Muzyk na intensywnym odwyku

  Gwiazdor zespołu Aerosmith, Steven Tyler , zakończył sukcesem pierwsze 30 dni pobytu na "intensywnej terapii trzeźwości" w jednej z kalifornijskich klinik odwykowych, po publicznym wyznaniu, że od lat toczy walkę z uzależnieniem od środków przeciwbólowych.

 • Liv Tyler uczy dobrych manier

  Mało kto wie, że babcią Liv Tyler, amerykańskiej gwiazdy kina, jest światowej sławy ekspertka do spraw etykiety, Dorothea Johnson. Niebawem w Polsce ukaże się poradnik ich autorstwa "Współczesne maniery. Czyli jak się zachowywać w drodze na szczyt".

 • Słynny muzyk w "Idolu"?

  Lider legendarnej grupy Aerosmith Steven Tyler potwierdził, że zastanawia się nad przyjęciem propozycji zasiadania w jury amerykańskiej wersji programu "Idol" . Muzyk prowadzi obecnie rozmowy na ten temat z szefami stacji telewizyjnej Fox.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Matti Jakubiec jako Ewa Farna

  Już w sobotę, 25 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Gwiazdor pożycza ubrania od... córki

  Amerykańska gwiazda rocka a obecnie juror programu "American Idol" Steven Tyler lubi ubrania dla dziewczyn. Najciekawsze ciuszki muzyk wyciąga z szafy swojej córki.

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Dwóch i pół

  Alan dowiaduje się, z jakiego powodu Charlie zerwał z Mią. Charlie nie poślubił jej, ponieważ Mia chciała pozbyć się z domu Alana i jego syna. Na horyzoncie pojawiają się nowe problemy. Charlie popada w konflikt ze swoim sąsiadem. To nie byle jaka postać, tylko słynny Steven Tyler z zespołu Aerosmith. poświęceń.

 • Aerosmith: Samochwała Steven Tyler

  Steven Tyler znany jest z krytycznego podejścia do własnych dzieł. Rzadko chwali teksty, które pisze dla rockowego zespołu Aerosmith. Tym razem jest jednak inaczej. Jest zachwycony nową płytą i wypowiada się o niej w samych superlatywach.

Wideo na temat: steven tyler aerosmith