• Informacje na temat:

  steven tyler z matką

Artykuły na temat: steven tyler z matką
 • Liv Tyler śliczna dzięki tacie

  Okazuje się, że Liv Tyler swój niezmiennie zachwycający wygląd zawdzięcza m.in. poradom kosmetycznym, jakich udziela jej tata, gwiazdor rocka - Steven Tyler.

 • Aerosmith: Powrót do korzeni

  Tom Hamilton, basista amerykańskiej grupy Aerosmith, potwierdził w wywiadzie, że zespół zamierza odejść od swoich bardziej popowych brzmień, prezentowanych na ostatnich płytach i nagrać album, który bardziej będzie przypominał dokonania z początku lat 70. Ma to być ukłon w stronę starych fanów zespołu. Tymczasem kilka dni temu zmarła była żona Stevena Tylera, Cyrinda, matka jego córki Mii.

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.

 • "Myśleć samodzielnie"

  Kim jest Blackie Lawless? Od blisko dwudziestu lat najczarniejszym koszmarem amerykańskich matek i - jak chciałaby żona niedoszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych - niebezpiecznym zboczeńcem, namawiającym niewinne dziatki do szerzenia zła? A może nietuzinkowym artystą rockandrollowym, który wbrew własnej woli i ambicji stał się obrońcą wolności słowa, Larrym Flyntem muzyki rozrywkowej? Czym żywi się Blackie Lawless? Surowym, ociekającym krwią mięsem czy hipokryzją i drobnomieszczańskimi...

 • Johnny Depp gra z Aerosmith

  Podczas jednego z ostatnich koncertów grupy Aerosmith na scenie pojawił się Johnny Depp. Aktor zagrał z zespołem cover piosenki bluesowej "Train Kept A-Rollin".

 • Metallica na Sonisphere Festival 2014. Młodość Jamesa Hetfielda - fragment biografii

  W piątek, 11 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Sonisphere Festival 2014. Główną gwiazdą imprezy będzie legendarna Metallica. Z okazji tego występu na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment książki "Metallica. Bez przebaczenia", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa In Rock. Wybrany przez nas fragment opowiada o dorastaniu wokalisty i gitarzysty grupy - Jamesa Hetfielda.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".