• Informacje na temat:

  stevie wonder wiek

Artykuły na temat: stevie wonder wiek
 • "Ja nie lubię papki śpiewać"

  ...to były takie poszukiwania, a to rock'n'roll, a to soul, a to ćwiczenie głosu, bo chciałem śpiewać jak Stevie Wonder. Aż wreszcie stwierdziłem, że to nie tędy droga, tylko droga jest w myśleniu(...) z miłością. To trudna pasja i choroba jest, która trapi człowieka. Całą płyta - z resztą nazywa się "Dziękuję za miłość" - jest jakimś wnikliwym podziękowaniem, jakąś taka satysfakcjonującą każdego...

 • "Co się stało z 'peace & love'?"

  Poznajcie Luke'a. Faceta, który współtworzył najpopularniejszy album w dziejach - "Thriller" Michaela Jacksona (nakład: 65 milionów). Gościa, który ze swoim Toto sprzedał 35 milionów płyt. I o którego talent zabiegał Miles Davis, Elton John czy Bruce Springsteen.

 • "Ja nie lubię papki śpiewać"

  Janusz Radek to jeden z najbardziej charyzmatycznych i różnorodnych artystów w Polsce. Znany głównie z parateatralnych spektakli muzycznych oraz z oratoriów Zbigniewa Książka i Piotra Rubika, wokalista wydał w październiku 2007 roku pierwszy album ze swoim autorskim materiałem, "Dziękuję za miłość". Z okazji premiery tej płyty o powodach napisania własnych piosenek, fascynacji niemieckim kabaretem, swojej inteligentnej publiczności, współpracy z Piotrem Rubikiem oraz o szukaniu swojej...

 • "Muszę się jeszcze wiele nauczyć"

  Jessie Ware to wokalistka, która już została okrzyknięta tegorocznym objawieniem i "drugą Sade". Brytyjka wystąpiła na tegorocznym Open'er Festival, a w połowie listopadzie powróci na dwa koncerty w Polsce (Warszawa i Poznań).

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.