• Informacje na temat:

  stewart copeland perkusista

Artykuły na temat: stewart copeland perkusista
 • Stewart Copeland: Rezerwowy perkusista The Doors

  Jak już informowaliśmy, muzycy grupy The Doors planują powrócić w przyszłym roku do aktywnego życia koncertowego i odbyć tournee po USA i Europie. John Densmore, oryginalny perkusista The Doors, ma od pewnego czasu kłopoty zdrowotne, ale w razie jego niedyspozycji muzycy znaleźli naprawdę godnego następcę - Stewarta Copelanda.

 • Copeland i Astbury na stałe w The Doors!

  Perkusista Stewart Copeland (grał w The Police i wokalista Ian Astbury (The Cult) zostali stałymi członkami The Doors. Ogłosił to w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" Ray Manzarek, klawiszowiec zespołu, zapewne pod wpływem bardzo udanego koncertu z 6 września z Los Angeles i wspaniałego przyjęcia ze strony fanów.

 • Każdy z nich to beton

  Perkusista Stewart Copeland stanowczo wyklucza możliwość nagrania nowej płyty The Police.

 • Sting to obrażony kwiatuszek

  "Ten koncert był nieprawdopodobnie beznadziejny" - w ten sposób o występie The Police napisał... perkusista The Police Stewart Copeland.

 • The Police: Wszyscy patrzą

  Stewart Copeland, były perkusista brytyjskiego tria The Police, opublikuje pod koniec stycznia dokumentalny film o historii słynnego zespołu. "Everyone Stares: The Police Inside Out" zawiera prywatne filmy muzyka, nakręcone pod koniec lat 70. i na początku lat 80.

 • The Police znów razem

  Sting, Andy Summers i Stewart Copeland, członkowie brytyjskiej formacji The Police, spotkali się przypadkowo podczas Sundance Film Festival w Utah, gdzie wyświetlony został między innymi dokument o historii słynnego tria.

 • The Police czekają na Stinga

  Stewart Copeland i Andy Summers, członkowie słynnej angielskiej grupy The Police, pod koniec grudnia 2004 roku zarejestrowali wraz z grupą Incubus nową wersję klasyka "Roxanne". Muzycy nie ukrywają chęci powrotu na scenę pod szyldem The Police, jednak inne zdanie na ten temat ma Sting, były wokalista tria.

 • The Doors: Wypadek Stewarta Copelanda

  Stewart Copeland, który od kilku miesięcy jest stałym członkiem reaktywowanej niedawno grupy The Doors, złamał sobie rękę. Stało się to w ostatni weekend, podczas przejażdżki rowerowej. Kontuzja słynnego perkusisty skomplikowała nieco plany zespołu.

 • Pożegnanie z The Police: Dwa tysiące dolarów dziennie

  30 lat temu, 1 czerwca 1983 roku ukazała się piąta płyta The Police - "Synchronicty". Po niespełna trzech latach okazało się, że było to jednocześnie pożegnanie tria i zarazem początek solowej kariery Stinga.

 • The Doors znowu w sądzie

  Stewart Copeland, były członek słynnego tria The Police, pozwał do sądu zespół The Doors 21st Century, czyli nowe wcielenie legendarnych The Doors. Jak twierdzi, złamał on ustną umowę, według której miał zastępować w jego szeregach oryginalnego perkusistę Johna Densmore'a. Copeland domaga się miliona dolarów odszkodowania.

Wideo na temat: stewart copeland perkusista
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.