• Informacje na temat:

  stewart song

Artykuły na temat: stewart song
 • Triumf Beyonce

  Johnem wykonała ona utwór "Speechless" oraz przebój "Your Song". Podczas gali oddano również hołd zmarłemu Michaelowi Jacksonowi oraz zaprezentowano nagranie wideo z jednym z jego utworów. Nagrodzeni: Płyta roku: "Fearless" Taylor Swift Piosenka roku: Beyonce - "Single Ladies (Put a Ring On It)"; Thaddis Harrell, Beyonce Knowles, Terius Nash & Christopher Stewart Nagranie roku: "Use...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Fenomen Miley Cyrus

  .... Teledysk z udziałem Miley Cyrus zapowiadajacy najnowszy film z jej udziałem "Last song": Ma 17 lat i miliony fanów Tymczasem trwają zdjęcia do czwartego i ostatniego sezonu cyklu, co sprawia(...) była to pamiętna rola w jej karierze. Uznała ją za prawdziwe aktorskie wyzwanie. Udany mariaż filmu ze sceną Cyrus jest oczywiście znana na całym świecie głównie dzięki roli Miley Stewart, której...

 • Rod Stewart dla wolności

  Dwa dni po pierwotnie zaplanowanym terminie, w czwartek, 24 lipca, w Stoczni Gdańskiej wystąpi Rod Stewart. Wokalista wcześniej odwołał swój koncert z powodu żałoby narodowej.

 • Rod Stewart podpisał nowy kontrakt

  Żywa legenda rocka, szkocki wokalista Rod Stewart, podpisał nowy kontrakt płytowy. Spod skrzydeł Warner Music autor "Do Ya Think I'm Sexy" trafił do firmy J Records, która nowy album artysty zapowiada już na październik tego roku.

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Miley Cyrus wraca na szczyt

  Najnowszy film Miley Cyrus, "The Last Song", uplasował się na szczycie przedświątecznego zestawienia box office w USA, zarabiając 5,1 milionów dolarów - poinformowało "Variety".

 • Polański o mistrzu Formuły 1

  Film Romana Polańskiego "Weekend of a Champion" o brytyjskim kierowcy Formuły 1, trzykrotnym mistrzu świata Jackie Stewarcie, będzie pokazany w maju w Warszawie i Wrocławiu na festiwalu Planete+ Doc, poświęconym najważniejszym produkcjom dokumentalnym z całego świata.

 • Gidget Gain wróci do Marilyn Manson?

  W maju informowaliśmy o tym, że z formacją Marilyn Manson pożegnał się Twiggy Ramirez, basista i wieloletni współpracownik jej lidera. Być może w przyszłości jego miejsce zajmie Gidget Gain, który wiele lat temu złożył z Mansonem formację Marilyn Manson And The Spooky Kids.

 • Les Claypool: Ostrygi i żaba

  Les Claypool, wirtuoz gitary basowej, znany przede wszystkim z zespołu Primus oraz ze współpracy z Tomem Waitsem i Alexem Lifesonem (Rush), wejdzie niebawem do studia nagraniowego. Zarejestruje w nim debiut fonograficzny swego ubocznego projektu Oysterhead.