• Informacje na temat:

  stewart założyła

Artykuły na temat: stewart założyła
 • Gwiazda serialu założyła zespół

  Alison i przyjaciółki ruszyły właśnie w trasę koncertową z bluegrassowym zespołem Jonas Street Station. Aktorka nazywa swoją muzyczną karierę "nową przygodą".   "Gramy klasycznego rocka i trochę country. Wykonujemy utwory Hall & Oates, Bruce'a Springsteena czy Dolly Parton" - powiedziała Brie w programie Jona Stewarta. Amerykanka nie zamierza jednak zostawać pełnoetatowym muzykiem. "Moja...

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Kirsten Stewart zestresowana rolą prostytutki

  Gwiazda sagi "Zmierzch", Kirsten Stewart , wyznała, że paradowanie w stroju prostytutki na potrzeby najnowszego filmu z jej udziałem przysporzyło jej nie lada stresu.

 • Free: Andy Fraser nie żyje

  Potwierdziły się informacje o śmierci Andy'ego Frasera, brytyjskiego basisty nieistniejącej już grupy Free (wielki przebój "All Right Now").

 • Gwiazdy mają smykałkę do interesów!

  ...pracę i wyznacza cele. Jestem ambitna i nie ukrywam tego - wyznaje gwiazda "Gotowych...". Internetowy sklepik Wysoko mierzy też Gwyneth Paltrow ("Glee"), która w 2008 r. założyła lifestyle’ową stronę Goop. com. Przedstawia ona cotygodniowe propozycje rzeczy do zrobienia, kupienia, zobaczenia, które podlegają dyskusji czytelników. Przy okazji stała się konkurentką Marthy Stewart. Obecnie...

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • Śpiewający policjanci, czyli top 6. najdziwniejszych seriali

  Stewart, Richard Jaeckel, J. Jay Saunders, Raleigh Bond, Jacqueline Scott, Peter Brown i Lee de Broux. Miejsce 5. należy do serii "Automan". Po sukcesie filmu "Tron", Glen A. Larson (twórca oryginalnego...

 • Dave Stewart założył fałszywą grupę

  Platinum Weird to nazwa supergrupy z lat 70. o której świat dowiedział się dopiero teraz. Formację założył gitarzysta Dave Stewart, muzyk znany przede wszystkim z duetu Eurythmics, specjalnie na potrzeby filmu dokumentalnego.

 • Nowe przedsięwzięcie Dave'a Stewarta

  Dave Stewart, brytyjski muzyk, "brzydsza" połowa duetu Eurythmics, zdecydował się na założenie firmy wydawniczej, w której swoje dzieła wydawać będą mogli utalentowani artyści, dla których nie ma miejsca w wielkich koncernach. Stewart dodaje, iż chodzi mu nie tylko o muzykę, ale również o książkę i o film.

 • Rod Stewart szlachcicem?

  Według brytyjskich bukmacherów 59-letni Rod Stewart ponownie ma największe szanse na otrzymanie tytułu szlacheckiego od królowej Elżbiety II. Prasa już spekuluje, że w 2005 roku powstanie "kwartet popowych szlachciców" z udziałem muzyków, którzy przed nazwiskiem mogą dodać tytuł "sir". Trzeba jednak pamiętać, że takie głosy pojawiły się także rok wcześniej.

Wideo na temat: stewart założyła
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.