• Informacje na temat:

  sting aktor

Artykuły na temat: sting aktor
 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  Matthew Morrison może się pochwalić imponującymi osiągnięciami jako aktor sceniczny. Jest też gwiazdą telewizji - w oszałamiająco popularnym serialu "Glee", emitowanym przez stację Fox, wciela się w rolę nauczyciela, Willa Schuestera.

 • Sting: Karaoke nie dla mnie

  Sting i Sharleen Spiteri, wokalistka zespołu Texas, wykręcili się od zaśpiewania utworu karaoke na charytatywnej imprezie w Londynie. Jedynym, który zgodził się na tego typu występ, był kanadyjski aktor Eric McCormack.

 • Zanudzą go na śmierć

  Brytyjczyk w Stanach nie ma łatwego życia, o czym wiedział już Sting. Na przykład taki Hugh Laurie też nie ma.

 • Sting, brytyjski muzyk i wokalista, były członek grupy The Police, nagrywa ścieżkę dźwiękową do nowego filmu powstającego w wytwórni Walta Disney'a, zatytułowanego "Emperor's New Groove".

 • Jurorka "YCD" zatrzymana!

  Ta informacja brzmi wręcz nieprawdopodobnie - Weronika M.P, była żona znanego aktora Cezarego Pazury i jurorka popularnego programu "You Can Dance", została aresztowana. W dodatku pod zarzutem korupcji!

 • Sting zagrał w Warszawie

  Sting, brytyjski muzyk, aktor i były członek zespołu The Police, dał we wtorek, 19 czerwca, wspaniały koncert na stadionie warszawskiej Gwardii. Występ, który odbył się w ramach TP S.A. Music & Film Festival, podziwiało około 20 tysięcy fanów. Koncert Stinga poprzedzili Robert Plant z grupą Strange Sensation oraz Kasia Kowalska.

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  W programie widzowie zobaczą czternaście osób: aktorkę Ilonę Ostrowską, męża Justyny Steczkowskiej Macieja Myszkowskiego, "artystkę" Julię Wróblewską, aktora Michała Mikołajczaka, aktora Tomasza Ciachorowskiego, byłego piłkarza Piotra Świerczewskiego, aktora Beniamina Andrzejewskiego, kolarkę Maję Włoszczowską, blogerkę Annę Skurę, żonę Piotra Kraśki Karolinę Ferenstein-Kraśko, syna Macieja...

 • "Ostatni okręt" Stinga

  Pod koniec września ukaże się "The Last Ship" - pierwszy album z całkiem premierowym materiałem Stinga od czasu "Sacred Love" z 2003 roku.

 • Jacek Kawalec: Niczego w życiu nie żałuję

  ...jako zadanie aktorskie. Przyszedłem na casting. Wybrali mnie i tyle. Nie miałem pojęcia, że zyskam dzięki temu popularność i jednocześnie stracę na długie lata ciekawe propozycje filmowe, które wtedy(...)Ostatnio został pan Joe Cockerem. Jacek Kawalec: - Można powiedzieć, że wcielam się w jego postać w sensie aktorskim, ale przede wszystkim wokalnym. Dla fanów Joe Cockera stworzyłem 1,5-godzinne...

 • Pozytywne zaskoczenie Stinga

  Miejsce w historii rocka zapewniło mu liderowanie w grupie The Police, jednak działalność solowa dostarczyła kolejnych utworów, których nie wypada nie znać. Z okazji 60. urodzin (2 października) Stinga przypominamy te najważniejsze.

Wideo na temat: sting aktor
 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.