• Informacje na temat:

  sting plotki

Artykuły na temat: sting plotki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  .... Gratulujemy! Sting z rozbrajającą szczerością wyznał w jednym z wywiadów, że nie zapisze ani centa swoim dzieciom! Piosenkarz dorobił się już sporej fortuny, szacowanej na 225 milionów euro, jednak...

 • Sting wystąpi w Poznaniu?

  W drugiej połowie września brytyjski wokalista Sting ma zagrać koncert podczas otwarcia nowego stadionu w Poznaniu. "Nikt nie chce tej wiadomości potwierdzić pod nazwiskiem, ale rzecz jest pewna na 99 procent" - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Anna Maria Jopek rozpoczyna nową drogę!

  ...się Anna Maria Jopek (47 l.). Plotki o kryzysie w jej małżeństwie z dziennikarzem Marcinem Kydryńskim (49 l.) nie milkną od kilku lat. W najnowszym szczerym wywiadzie piosenkarka nie poświęciła mężowi ani jednego słowa. Rozpływała się za to nad relacją, jaka łączy ją z innym mężczyzną. Znany brytyjski piosenkarz Sting kilka tygodni temu zaprosił wokalistkę do wspólnego zaśpiewania piosenki...

 • "Najbardziej kręci mnie rock"

  W połowie 2003 roku pojawiły się pierwsze plotki , że polski basista - Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, został członkiem legendarnej niemieckiej grupy Scorpions....

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You" z repertuaru The Police i "Thousand Years" z solowego dorobku Stinga, a także "Moondance" Vana Morrisona i "Don't Speak" grupy No Doubt, który ukazał się na pierwszym singlu. Jednak płyta "Secret" nie

 • "Sztos": Sceny z życia cinkciarzy

  15 lat temu na ekranach polskich kin zadebiutował "Sztos" - debiut reżyserski Olafa Lubaszenki, który szybko zyskał sobie status filmu kultowego.

 • Madonna się rozwodzi!

  To już pewne! Rzecznik prasowa Madonny potwierdziła rozwód piosenkarki i reżysera Guy'a Ritchie.

 • Przewodnik rockowy. Rick Ocasek z The Cars: "Pan Samochodzik"

  Główny bohater tej opowieści - Rick Ocasek - większości miłośników muzyki kojarzy się zapewne z jedną z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka - The Cars i jej przebojami. Natomiast ja zawsze będę go łączył z najważniejszym medialno-charytatywnym wydarzeniem w dziejach rock'n'rolla - z akcją i koncertami ukrytymi pod hasłem "Live Aid".

 • Madonna każe zaglądać pod spódnice

  Supergwiazda pop Madonna nie ma nic przeciwko temu, aby w czwartek, 21 grudnia, w katedrze w szkockim miasteczku Dornoch, oglądano chrzest jej czteromiesięcznego synka Rocco Ritchiego. Dokłada jednak wszelkich starań, aby z zamku Skibo, w którym poślubi Guy'a Ritchiego, nie przedostały się do brukowców żadne materiały dokumentujące ceremonię. Wydała jasne polecenie ochronie - mają zaglądać pod kilty zaproszonych gości i sprawdzać, czy nie ukryto pod nimi aparatów fotograficznych lub kamer.

Wideo na temat: sting plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.