• Informacje na temat:

  sting wiek

Artykuły na temat: sting wiek
 • Joanna Racewicz opowiedziała o traumie po śmierci męża, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem

  ...ma siedem lat i jest nad wiek dojrzałym, dzielnym chłopcem. Cieszy się, że mama jest silna. I że próbuje uczyć się jasnego patrzenia w przyszłość, choć przez całe życie była pesymistką.   "Miałam(...) października będzie obchodziła urodziny. I jak zawsze posłucha wtedy "ich piosenki" - "Englishmanin New York" Stinga. Przy jej dźwiękach, powie w duszy: jesteś tu. (TVN24/x-news)

 • Dojenie fanów krok po kroku

  Jak zarobić, ale się nie narobić - to pytanie od wieków nie traci na aktualności. Muzycy znaleźli na nie odpowiedź.

 • Edyta Bartosiewicz po latach znów na szczycie!

  Pierwszy od 15 lat album Edyty Bartosiewicz wylądował na 1. miejscu polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Kiss: Paul Stanley z krzykiem

  Paul Stanley, jeden z liderów amerykańskiej hardrockowej grupy Kiss, przygotowuje kolejny solowy album. Jeszcze nie jest znany jego tytuł ani data premiery, ale pozostałymi szczegółami muzyk podzielił się z fanami za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Kiss.

 • Bogacz Robbie Williams

  Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, odpoczywając od trudności związanych z życiem gwiazdy, awansował znacznie na liście najbogatszych artystów w swoim kraju. Jego majątek szacowany jest obecnie na prawie 50 milionów dolarów. Dochody 28-letniego gwiazdora rosną jednak w dość szybkim tempie i fachowcy spodziewają się, że w przyszłym roku będzie się on mógł cieszyć już ponad 100 milionami dolarów.

 • David Fincher: Mroczne gry

  Kręci filmy dopiero od 20 lat, ale ma już w swoim dorobku kilka produkcji, które przeszły do historii kinematografii. David Fincher, reżyser-samouk, to prawdziwy fenomen, który już od pierwszego obrazu wypracował własny, niepowtarzalny styl.

Wideo na temat: sting wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.