• Informacje na temat:

  stockinger i kotulanka

Artykuły na temat: stockinger i kotulanka
 • Tomasz Stockinger: Miałem nadzieję, że Agnieszka Kotulanka opanuje kłopoty

  Tomasz Stockinger (62 l.) rozlicza się z przeszłością, definiuje, czym jest miłość i opowiada o apetycie na życie. Wspomina także trudną współpracę z Agnieszką Kotulanką (60 l.).

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "Klan": Stockinger miał nadzieję, że Kotulanka zostanie

  ...– Tak dobrze zrobione „wyciskacze łez” opierają się upływowi czasu – mówi Tomasz Stockinger o "Znachorze" w reżyserii Jerzego Hoffmana do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z niego gwiazdę. Nam opowiedział także o dalszych losach jego bohatera w "Klanie"

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Agnieszka Kotulanka przerywa milczenie!

  Agnieszka Kotulanka (57 l.) w końcu zabrała głos w sprawie wyrzucenia z "Klanu". Jej tłumaczenia są dość zaskakujące...

 • Tomasz Stockinger: Co dalej z "Klanem"?

  Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz z "Klanu", nigdy nie żałował, że 17 lat temu zdecydował się przyjąć rolę w serialu, który - jak twierdzi - odizolował go od... kina. - Nie można mieć wszystkiego! - mówi.

 • Tomasz Stockinger deklaruje pomoc Kotulance!

  Tomasz Stockinger (60 l.), wyznał, że chętnie pomoże Agnieszce Kotulance (59 l.), jeśli ktoś zorganizuje odpowiednią akcję.

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • Agnieszka Kotulanka pije przez faceta?!

  ..." o zakończeniu wątku Krystyny. - Ona potrzebuje fachowej opieki - skwitował ostatnio jej serialowy mąż, Tomasz Stockinger. Bliscy aktorki, zaniepokojeni jej stanem, szybko ruszyli z pomocą. Jednak ona...

 • "Klan": Rozwód Lubiczów?

  Tomasz Stockinger i Agnieszka Kotulanka prywatnie się nie znoszą. Scenarzyści serialu "Klan" myśleli nawet o rozwiedzeniu pary.

Zdjęcia na temat: stockinger i kotulanka
Wideo na temat: stockinger i kotulanka
 • Tomasz Stockinger o Kotulance: Jest dziwnie bez niej i przykro

  Agnieszka Kotulanka była związana z serialem „Klan” przez szesnaście lat. Od pierwszego odcinka wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Wiosną tego roku producenci postanowili jednak zakończyć współpracę z aktorką ze względu na jej problemy alkoholowe. Tomasz Stockinger wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że martwi się o swoją serialową żonę. Jak na planie radzi sobie bez niej? – Jest

Dyskusje na temat: stockinger i kotulanka