• Informacje na temat:

  stopy damskie

Artykuły na temat: stopy damskie
 • "Poszukiwany, poszukiwana": Wojciech Pokora grał w... peruce żony!

  Wojciech Pokora, czyli niezapomniany hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy" i inżynier Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka", do dziś z wielkim sentymentem wspomina swą pracę na planie kultowego filmu "Poszukiwany, poszukiwana". Niedawno zdradził, że grał nim w peruce żony!

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Ma słabość do damskich stóp

  Christian Slater, podobnie jak Szymon Majewski, kocha kobiece stopy. Aktor ujawnił szczegóły swego intymnego życia.

 • Jacyków: Znawca mody od przedszkola

  Niedawno wydana książka Tomasza Jacykowa obfituje w ciekawe historie i kontrowersyjne opinie. Stylista kilka stron publikacji poświęcił swojemu dzieciństwu. Okazuje się, że... już w przedszkolu wymyślał sobie ubranka.

 • Ich troje czyli młoda Polska

  "Demakijaż" , Polska 2009, Film Polski, 110', premiera kinowa 13 listopada 2009 roku.

 • Kobiety górą!

  Silne kobiety są bohaterkami dwóch obrazów, które debiutują na ekranach naszych kin 8 marca. Katarzyna Kwiatkowska w "Dniu kobiet" rzuca wyzwanie korporacyjnej machinie wyzysku, z kolei Freida Pinto w filmie "Triszna. Pragnienie miłości" będzie zmuszona do konfrontacji z patriarchalnymi strukturami współczesnych Indii.

 • Lady GaGa: Nowa królowa

  Tylko w INTERIA.PL - relacja z londyńskiego koncertu wokalistki i odpowiedź na pytanie, dlaczego Lady GaGa wielką wokalistką jest?

 • "Wszystko jest na sprzedaż"

  - Nie ma kapeli na ziemi, która nie marzyłaby o popularności dla siebie. To najbardziej oczywista z oczywistych oczywistości - przekonuje w rozmowie z Michałem Boroniem Sebastian Makowski, wokalista rockowej grupy PtakY. Trójmiejska formacja w połowie września wypuściła drugi album "Szkoła latania", który ukazał się w postaci plików do ściągnięcia za darmo w serwisie Muzzo.pl .

 • "Dodatkowe pociągnięcia pędzlem"

  Rockowa grupa Farba, założona przez wokalistkę Joannę Kozak (laureatkę "Szansy na Sukces" z 2000 roku) oraz perkusistę Jacka Woźniaka, powstała w Gdyni w październiku 1999 roku. Dwa lata później zespół zakwalifikował się do konkursu "Debiuty" na festiwalu w Opolu, z piosenką "Nigdy więcej". Pierwszym przebojem Farby został utwór "Chcę tu zostać", pochodzący z debiutanckiej płyty "Muszę krzyczeć!" (2003). Prawie trzy lat później ukazała się druga płyta "Ślady". Z tej okazji Emilia Chmielińska...

 • "Marzyliśmy, by zostać gwiazdami rocka"

  Brian May przyznaje, że 20 lat temu, po śmierci wokalisty Freddiego Mercury'ego, myślał, że to koniec Queen. "Ale jest w tym jakaś nieokreślona siła" - opowiada gitarzysta 40 lat po założeniu zespołu. Z okazji okrągłego jubileuszu ukazują się specjalne wznowienia wszystkich płyt tej rockowej legendy.