• Informacje na temat:

  stopy dziewczyn

Artykuły na temat: stopy dziewczyn
 • Szkoła

  Basia Soszyńska z 1b liceum zraniła się w stopę i musi nosić specjalny but. Dziewczyna wstydzi się i mimo bólu zdejmuje go przed wejściem do szkoły. Boi...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

  Wkrótce do drzwi gabinetu Olka (Maurycy Popiel) zapuka śliczna dziewczyna - tancerka, której kontuzja stopy nie pozwala na treningi. Okaże się, że tylko Chodakowski może uratować ją przed tragedią, jaką byłaby dla niej rezygnacja z dalszej kariery. W roli nowej pacjentki Olka zobaczymy jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich tancerek - doskonale znaną fanom "Tańca z gwiazdami" Hannę...

 • Dziewczyna Bonda powinna żyć!

  Niemieccy naukowcy, którzy zajęli się sprawą śmierci partnerki 007 w filmie "Goldfinger" Guy'a Hamiltona z 1964 roku, doszli do wniosku, iż powinna ona przeżyć. Bohaterka zginęła pomalowana od stóp do głów złotą farbą. Z najnowszych badań wynika natomiast, iż tylko 0,4% całkowitego zapotrzebowania organizmu człowieka na tlen pochodzi z przyswajania go przez skórę. To jednak równocześnie dużo więcej niż dotychczas sądzono.

 • Pierwsza miłość

  Na plaży uwagę Miksera przykuwa piękna pani ratownik. Aśka jest wyraźnie zazdrosna. Dziewczyna rani sobie stopę kawałkiem szkła, ukrytym pod piaskiem....

 • Joan Collins miała być dziewczyną Bonda

  Joan Collins wyjawiła, że producenci filmu "Goldfinger", trzeciej z kolei odsłony przygód agenta 007, proponowali jej rolę. Gwiazda miała być jedną ze słynnych dziewczyn Bonda.

 • "Pierwsza miłość": Czy piękna pani ratownik ulegnie Mikserowi?

  Radek, Jowita, Mikser i Aśka jadą nad morze. Podczas pobytu na plaży, uwagę Miksera przykuwa piękna pani ratownik. Kiedy Aśka pechowo rani się w stopę, to właśnie ona udziela jej pomocy. Mikser jest nią zafascynowany. Chciałby poznać tę zjawiskową dziewczynę bliżej.

 • TVN otwiera nowy sezon

  "Prawo Agaty", "Lekarze", "Przepis na życie", "MasterChef", "Bitwa o dom" - to produkcje TVN, które cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nowością stacji jesienią będzie serial "Wawa non stop".

 • "Na dobre i na złe": Wiktoria w niebezpieczeństwie!

  ...ją chroniłem. Aż trafiła do tego zawszonego szpitala! Ojciec Nataszy nie panuje nad emocjami. Wściekły, zaciska pięści i zbliża się do doktor Consalidy. A dziewczyna wpada w panikę. - Czego...

 • "Polskie aktoreczki mają słaby gust"

  Mesa z Mezem, który od kilku lat elektryzuje fanów hip hopu. Mes zdradził nam także, iż kiedyś uważał Meza za obiecującego rapera. Ponadto ekipa 2cztery7 zdradziła nam też, skąd się biorą dziewczyny

Zdjęcia na temat: stopy dziewczyn
Wideo na temat: stopy dziewczyn
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.