• Informacje na temat:

  stopy muchy

Artykuły na temat: stopy muchy
 • Koniec tańców Majdana

  ...w ich wykonaniu został oceniony na 32 punkty. W pasodoble zobaczyliśmy po raz pierwszy Anię Muchę i Rafała Maseraka. Przy okazji takiego tańca nie mogło zabraknąć odniesień do "hiszpańskiej Muchy". Mimo(...) Lesar tango. "Było cudnie" - stwierdził Galiński. Gdyby nie stopy, do których przyczepiła się Iwona Pavlović, byłaby "czterdziestka", a tak, skończyło się na 38 punktach. W drugim akcie niedzielnego...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "Dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim"

  Muchy, która wygarnęła prosto w oczy: "Ilona, dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim. Miałaś mnóstwo szczęścia, że tańczyłaś z takim partnerem, powinnaś mu stopy wycałować!". Ostatnią parą, którą(...) Anny Muchy. Para zatańczyła quickstepa, którego zadedykowali Sebastianowi. Ania nie zyskała jednak tym wykonaniem sympatii jurorki, która tak skomentowała jej występ: "Fajnie, że masz przy sobie...

 • Bezdomni, muchy i kobiety

  W nadchodzący weekend w kinach czeka na nas "Boisko bezdomnych", polski debiut Kasi Adamik, bardzo dobrze przyjęty na festiwalu w Gdyni oraz "Fundacja", którą po "Przedwiośniu" powraca na ekrany Filip Bajon. Oprócz tego w kosmos wyprawią się też muchy...

 • Maserak ma obsesję na punkcie Terrazzino?

  Podczas jednego z wyczerpujących treningów do TVN-owskiego show Julia Kamińska nabawiła się kontuzji stopy. Mimo bólu, aktorka wystąpiła w ostatnim odcinku, tańcząc w specjalnym ortopedycznym obuwiu. Jak donosi "Fakt", Rafał Maserak (26 l.) nie ma dla kontuzjowanej partnerki taryfy ulgowej. Trenuje do upadłego, by drugi raz z rzędu wygrać "Taniec..." (w 10. edycji zdobył Kryształową Kulę wraz...

 • Mucha odfrunęła

  Fruwająca Mucha nie była chyba zaskoczeniem, bo aktorka stawia bardziej na show niż na wokalizy, za to niespodzianką mogła być przegrana sympatycznej Moniki Morozowskiej.

 • Czesław i inni śpiewają happysad. Posłuchaj!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać jubileuszowej płyty zespołu happysad, na której utwory zespołu wykonują inni artyści, w tym m.in. Czesław Mozil, Indios Bravos czy Muchy.

 • Doda, Mucha i Koterski świrami!

  Doda Dorota Robaczewska, Anna Mucha i Michał Koterski - to tylko niektóre postacie polskiego showbiznesu uhonorowane statuetką Świry 2007.

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  W kolejnej odsłonie uczestnicy "jak Oni śpiewają" zmierza się z piosenkami, zaproponowanymi przez prowadzącego POPlistę w RMF FM Dariusza Maciborka.

 • Radek już nie zatańczy

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska. Najlepsi byli tym razem - dla odmiany - Anna Mucha i Rafał Maserak.