• Informacje na temat:

  stopy polskich celebrytek

Artykuły na temat: stopy polskich celebrytek
 • Radosław Majdan wylądował w szpitalu! Co się stało?

  ...drużyn Reprezentacji Artystów Polskich, w której gra Majdan, i Zawodowej Reprezentacji Siedlec.  Lekarze orzekli, że mąż Rozenek zerwał więzadło w prawym kolanie. Konieczne było założenie gipsu.  Dla(...), można odnieść wrażenie że Radosław u stopy ma jeden palec więcej! Jeden z internautów pospieszył jednak z wyjaśnieniem, że tym "szóstym palcem" może być po prostu usztywniacz. ***  Zobacz...

 • Była Koterskiego w reklamie!

  ..., ratował się jak mógł, podarł koszulkę i owijał stopy, szedł prawie boso. Ponarzekał, ale nie żałował kiedy dotarł na szczyt. Widok go zachwycił" - wspomina odtwórczyni Syrenki. Na szczycie...

 • Właścicielka najpiękniejszych... stóp

  Włosy, figura, usta - to podobno o tym najczęściej rozmawiają mężczyźni. Jak się jednak okazuje, równie ważne są... stopy. W tej kategorii zdecydowaną liderką stała się amerykańska aktorka i piosenkarka Selena Gomez.

 • Wieloboistka

  - Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł wreszcie na nasze telewizyjne ekrany. Od 12 września polska wersja kanału Fox prezentuje drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast część pierwszą możemy oglądać w niedziele, w telewizyjnej Jedynce.

 • Natalia Siwiec: Lekarze odmówili mi operacji nosa

  Natalia Siwiec przyznała w programie Agnieszki Szulim "Na językach", że jej największym kompleksem jest... nos.