• Informacje na temat:

  stopy polskich gwiazd

Artykuły na temat: stopy polskich gwiazd
 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...szczególnie smutny dla polskich dziennikarzy, Filipa Chajzera (30 l.) oraz Jarosława Kulczyckiego (48 l.), którzy niespodziewanie stracili swoich ukochanych synów. Z kolei Michał Figurski (42 l.) i Martyna Wojciechowska (41 l.) w obliczu choroby zaczęli doceniać swoje zdrowie i życie. Oby 2016 rok przyniósł tym gwiazdom chwilę ukojenia od zmartwień, które zostawili za sobą.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zostanie mistrzynią świata?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", wiąże ogromne nadzieje ze swoim powrotem do tańca sportowego. - Chcę występować na polskich i zagranicznych parkietach i wierzę, że godnie będę reprezentować nasz kraj - napisała na swoim blogu.

 • Rihanna, "Kociaki" i gwiazdy?

  W pierwszym odcinku programu "Fabryka Gwiazd" zaśpiewał Piotr Kupicha z grupy Feel. Do kolejnych mają być zapraszane światowe gwiazdy.

 • Katarzyna Skrzynecka: List miłosny od męża

  Jest jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd, choć weszła już w piątą dekadę życia. Krągłe kształty, naturalne zmarszczki, trudno tego nie zauważyć, ale Katarzyna Skrzynecka (47 l.) nie ma z tego(...) przynosić żonie śniadanie do łóżka, a gdy wraca nocą po spektaklu, masuje jej stopy. Razem wychowują jedyną córkę Alikię (7 l.), która jest ich oczkiem w głowie. - Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży...

 • Brutal Assault: Gwiazdy zagrały

  Niemal 7 tysięcy fanów muzyki metalowej z całej Europy zjechało się w dniach 10-12 sierpnia do małej, czeskiej miejscowości Svojsice, gdzie od piątku do niedzieli odbywał się 3-dniowy festiwal Brutal Assault. Z entuzjastycznym przyjęciem publiczności spotkały się nie tylko największe gwiazdy imprezy, na czele z norweskim Dimmu Borgir, amerykańskim Morbid Angel, niemieckim Destruction czy

 • Zatańczy czy nie zatańczy?

  Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce", właśnie przyznał się, że sam rozpuścił plotki o swoim rzekomym udziale w XIII edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  Rosati poznała trzy lata temu. To on - ortopeda Robert Śmigielski - leczył skomplikowane złamanie stopy gwiazdy po wypadku, jakiemu uległa, jadąc samochodem ze swym poprzednim ukochanym, Piotrem(...) hollywoodzkich gwiazd - z Robertem de Niro i Michaelem Douglasem zagrała w komedii "Last Vegas", Nicolasa Cage'a spotkała na planie filmu "USS Indianapolis: Men of Courage", z Dustinem Hoffmanem wystąpiła...

 • Gwiazdy kina na Tofifest

  "Żona teraz zobaczy, jaki jestem wielki" - cieszył się Jiri Menzel, czeski reżyser, odbierając we wtorek, 28 czerwca, "Złotego Anioła" - nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. A już w czwartek na imprezie pojawi się Jim Sheridan.