• Informacje na temat:

  stopy przystojnych mężczyzn

Artykuły na temat: stopy przystojnych mężczyzn
 • Dylan Young o pracy ze Spielbergiem

  Sledge'a (Joe Mazzello) oraz Johna Basilone (Jon Seda) - na rozległych przestrzeniach Pacyfiku podczas drugiej wojny światowej. Niezwykłe doświadczenia tych mężczyzn i ich współtowarzyszy z piechoty(...) przyjacielską atmosferę. Mogliśmy siedzieć razem i narzekać na bolące stopy, ale teraz zawsze zwracamy uwagę na siebie nawzajem. Kompania mojego bohatera jest bardzo mocna, szczególnie przy naszej...

 • Dobrze "wyposażony" serial

  Jak się ratować, gdy amerykański sen zmienia się w koszmar? Przystojny desperat w gorzkiej i śmiałej obyczajowo komedii.

 • Wybierz swojego wampira!

  Kilka dni temu w kinach zadebiutowała kolejna część "Sagi Zmierzch" - "Zaćmienie". Jednym z jej bohaterów jest młody, przystojny i dobrze zbudowany wampir o imieniu Edward, na punkcie którego zwariowały już miliony przedstawicielek płci pięknej. Jak to się dzieje, że w ostatnim czasie wręcz zalewa nas fala strzyg i umrzyków, a mimo wszystko wciąż jest ogromny popyt na kolejnych bohaterów z wystającymi kłami?

 • Musiał walczyć o ukochaną

  Emma Kiworkowa-Rączkowska i Paweł Deląg ukrywali swój związek przez ponad dwa lata. Dopiero teraz zdecydowali się razem zamieszkać.

 • Nowy partner Olszówki?

  Na pomoc w poszukiwaniu miłości pospieszyli Marii Majewskiej (Edyta Olszówka) widzowie serial u "Samo życie" . W internecie przeprowadzono głosowanie, kto powinien zagrać nowego partnera jej serialowej bohaterki. Wśród aktorów pojawił się m.in. Marcin Dorociński, Piort Zelt, Bartosz Opania i Łukasz Garlicki. Plebiscyt wygrał jednak Artur Łodyga,

 • Kobiety górą!

  Silne kobiety są bohaterkami dwóch obrazów, które debiutują na ekranach naszych kin 8 marca. Katarzyna Kwiatkowska w "Dniu kobiet" rzuca wyzwanie korporacyjnej machinie wyzysku, z kolei Freida Pinto w filmie "Triszna. Pragnienie miłości" będzie zmuszona do konfrontacji z patriarchalnymi strukturami współczesnych Indii.

 • Śmiertelnie strasznie, niesamowicie śmiesznie

  Tylko dwa filmy: amerykański horror "Ostatni egzorcyzm. Część 2" i francuska komedia "Wspaniała" zadebiutują w piątek na ekranach polskich kin. Od kilku tygodni granych jest w nich jednak wiele innych produkcji, które także warto zobaczyć.

 • Konkurs Warszawskiego Festiwalu Filmowego

  Tegoroczny Konkurs Międzynarodowy WFF to z polskiej perspektywy przedpremierowe pokazy dwóch długo oczekiwanych polskich filmów: "Róży" Wojciecha Smarzowskiego i "Wymyku" Grega Zglińskiego. Po dość kontrowersyjnym gdyńskim werdykcie wszystkich zastanawia, czy i tym razem międzynarodowe jury będzie miało problemy z odnalezieniem się w tej "specyficznie polskiej atmosferze". Być może Gdynia była tylko wyjątkiem potwierdzającym zupełnie inną regułę?

 • Francuska prostytutka, polski gej

  Druga część spektakularnych "Igrzysk śmierci", wzbudzające kontrowersje polskie "Płynące wieżowce" - dotykające tematu homoseksualizmu oraz francuska "Młoda i piękna" - film opowiadający o nieletniej prostytutce z dobrego domu, to najciekawsze premiery tego tygodnia.

 • Seriale! Grać czy nie grać?

  Amerykańskie seriale osiągnęły w ostatnim czasie taki poziom, że wiele osób ceni je obecnie bardziej niż hollywoodzkie filmy. Podobnie jest z aktorami, którzy coraz chętniej przyjmują propozycje od AMC, HBO, Showtime czy ABC. Czasem udział w "tasiemcu" jest dla nich jedyną szansą na zrobienie kariery, innym razem wiąże się jednak z zaszufladkowaniem.