• Informacje na temat:

  stopy szwed

Artykuły na temat: stopy szwed
 • Aeon ciężko rozbujany

  Szwedzi z deathmetalowej grupy Aeon przygotowali czwarty album "Aeons Black".

 • Taneczne utwory wszech czasów

  Przebój "Dacing Queen", pochodzący z repertuaru szwedzkiej grupy Abba, został uznany przez telewidzów stacji VH-1, najlepszym tanecznym utworem wszech czasów. Hit Szwedów wyprzedził nieznacznie Kylie Minogue, której przebój "Can't Get You Out Of My Head" niespodziewanie wprowadził australijską piosenkarkę do czołówki zestawienia.

 • Meshuggah po nagraniach

  "Najbardziej dziki i eklektyczny" - takimi słowami swój nowy album określają muzycy szwedzkiej grupy Meshuggah. Płyta "obZen" trafi pod sklepowe strzechy na początku 2008 roku.

 • Nadchodzi Carnal Forge

  Niemiecka wytwórnia Century Media z dumą obwieszcza światu podpisanie kontraktu z szwedzką grupą Carnal Forge. Muzyka kwintetu to bardzo agresywny mariaż thrash i death metalu, a debiutu Carnal Forge w barwach nowej wytwórni, zatytułowanego "Firedemon", możemy spodziewać się już 23 października.

 • Metal Hammer: Pain Of Salvation i Votum

  Szwedzka formacja Pain Of Salvation oraz nadzieja polskiej sceny progresywnej, zespół Votum to kolejne ujawnione gwiazdy Metal Hammer Festival (Spodek w Katowicach, 27 sierpnia).

 • Mucha odfrunęła

  Fruwająca Mucha nie była chyba zaskoczeniem, bo aktorka stawia bardziej na show niż na wokalizy, za to niespodzianką mogła być przegrana sympatycznej Moniki Morozowskiej.

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  W kolejnej odsłonie uczestnicy "jak Oni śpiewają" zmierza się z piosenkami, zaproponowanymi przez prowadzącego POPlistę w RMF FM Dariusza Maciborka.

 • Jedność nie wystarczy

  Hemp Gru "Jedność", Hemp Rec/Fonografika

 • Metal Hammer Festival: Korn na finał

  Dziś (27 sierpnia) o godz. 13.30 w katowickim Spodku odbędzie się mocny akcent na zakończenie wakacji - Metal Hammer Festival z grupą Korn w postaci głównej atrakcji.

 • Piąty od Słońca, pierwszy na Ziemi

  Atheist "Jupiter", Metal Mind Productions

Wideo na temat: stopy szwed
 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

 • Dom snów

  Podobno wszystkie domy skrywają mroczne tajemnice. Niektórzy nie cofną się nawet przed zbrodnią, by wymazać po nich ślad… Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby (nagrodzona Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku" Rachel Weisz) oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią...

 • Coś musi się stać

  Historia trudnej miłości między androgynicznym Sebastianem i zbuntowanym Andreasem. Poznają się przypadkiem w męskiej toalecie, kiedy jeden broni drugiego przed pobiciem. Nie pasują do wyobrażeń o stereotypowych Szwedach – kradną piwo ze sklepu, tańczą tango na dachu – bo chcą doświadczać życia na własnych zasadach. Sebastian ukrywa w sobie drugą naturę, kobietę imieniem Ellie, która tak fascynuje i pociąga Andreasa. Obaj szukają swojej tożsamości, nie mieszcząc się w sztywnych ramach...