• Informacje na temat:

  straszne film

Artykuły na temat: straszne film
 • Straszne wieści! Nie żyje aktor filmu "Popiół i diament"! Na co zmarł Jerzy Jogałła?

  Kotowskiej "Jesteśmy sami na świecie". Film nie został jednak zrealizowany ze względu na jego "dwuznaczność moralną". Aktor miał w nim partnerować Grażynie Staniszewskiej. Zadebiutował jednak u Wajdy w innym filmie - legendarnym "Popiele i diamencie" (1958). W tym samym roku wystąpił też w uznawanym za pierwszy polski western "Rancho-Texas" Wadima Berestowskiego. Następnie oglądaliśmy go...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Kolega Kingi Dudy wyjawił straszne rzeczy! Niemożliwe, że tak traktują ją na uczelni!

  ...ją wyciągnąć na spacer czy pójść do kina na rozrywkowy film, na którym można się odprężyć.  Dużo rozmawiają, wtedy Agata uspokaja się i utwierdza w przekonaniu, że ma mądre i rozsądne dziecko...

 • Paweł Pawlikowski o Złotych Globach: Strasznie długie i nudne

  - To było strasznie długie i nudne. Wszyscy płakali na zawołanie, totalny show-biznes. Amerykańska uroczystość to dla mnie inny świat. Europejskie nagrody są o wiele bardziej sympatyczne - wyznał Paweł Pawlikowski po ceremonii wręczenia Złotych Globów. - Wciąż mamy szansę na Oscara - dodali producenci "Idy".

 • Charlize Theron: Jestem już strasznie gruba

  Jakiś czas temu aktorka zrobiła się nieco krąglejsza, co nie uszło uwadze mediów. Szybko okazało się, że dodatkowe kilogramy "zawdzięcza" przygotowaniom do roli w nowym filmie. Aktorka przytyła(...) "jest już strasznie gruba". Póki trwają zdjęcia do filmu, nie może jednak przejść na żadną dietę odchudzającą. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • „M jak miłość”: Nie taki diabeł straszny

  ..., że ekipa realizująca "M jak miłość", jest fantastyczna. W mojej pracy najbardziej interesujące i inspirujące są spotkania, bez względu na to, czy dochodzi do nich w teatrze, na planie filmu czy serialu(...) Filmówce. Może to zabrzmi nieskromnie, ale pracowitości nie mogę sobie odmówić. Zawsze daję z siebie wszystko i staram się maksymalnie wykorzystać to, co przynosi los. Pracowałam bardzo intensywnie od...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Straszny domek na drzewie XXIII

  Kultowy serial animowany, który w zabawny sposób ukazuje perypetie typowej współczesnej amerykańskiej rodziny. W odcinku: W trzech halloweenowych opowieściach… czarna dziura grozi zniszczeniem Springfield, Simpsonowie są terroryzowani przez nieznane siły w parodii filmu "Paranormal Activity", a Bart podróżuje w czasie w parodii "Powrotu do przyszłości".

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

Zdjęcia na temat: straszne film
Wideo na temat: straszne film
Dyskusje na temat: straszne film