• Informacje na temat:

  straszne wiadomości

Artykuły na temat: straszne wiadomości
 • Straszne wieści o Agnieszce Kotulance! "To może prowadzić do najgorszego"

  ...ośrodków uzależnień nie przyniosła spodziewanych efektów. Kotulanka wciąż widywana jest, jak popija w miejscach publicznych! Specjaliści nie mają dobrych wiadomości.  "Biorąc pod uwagę spustoszenie, jakie...

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Majka Jeżowska nigdy wcześniej o tym nie mówiła! Coś strasznego!

  ...wyjazdem zostałam pobita przez męża. Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym.  Brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana. Aż pewnej nocy wylądowałam...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Hanna Lis opowiedziała o strasznej chorobie! Lekarze okazali się bezradni!

  ...mojego postu o in vitro, dostałam od Was mnóstwo wiadomości. Od Was, wspaniałych dziewczyn toczących nierówną walkę z ENDO. Gdy kilka lat temu wzięłam udział w programie, w którym opowiedziałam o swojej...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • "Pierwsza miłość": Koszmar powrócił!

  Po powrocie znad morza paczka przyjaciół jest nękana tajemniczymi smsami. Czy ma to związek z wycieczką rowerową, zakończoną pechowym postrzeleniem? Co w ogóle stało się z Zygmuntem? Czy to on jest autorem przerażających wiadomości, czy ktoś obcy, kto widział zajście? Kiedy pada pierwsza ofiara, wraz z nią pojawia się pytanie - do jakich strasznych rzeczy jest zdolny autor pogróżek?

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

 • Uwaga! Tadla szuka faceta. Oto wymagania!

  ...37-letnia prezenterka "Wiadomości" nie chce być już dłużej sama...

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.