• Informacje na temat:

  straszny film 5

Artykuły na temat: straszny film 5
 • Sułtan Sulejman pobierał do filmu lekcje jazdy na koniu u... Polaka, Mateusza Gierynia.

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Adam Fidusiewicz: Musiał uśmiechać się na czerwonym dywanie, a w tle rozgrywał się dramat

  Kiedy Adam Fidusiewicz (32 l.) był w trakcie promowania filmu "W pustyni i w puszczy", w życiu jego rodziny rozgrywał się prawdziwy dramat. 16-letni wówczas aktor bardzo to przeżył.

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Miłość przyszła nieproszona!

  Zasłynęła rolą Barbary w filmowej adaptacji powieści Marii Dąbrowskiej "Noce i dnie". W zeszłym roku uznano Jadwigę Barańską (81 l.) najlepszą aktorką minionego 40-lecia, a historię miłości Niechciców, wyreżyserowaną przez jej męża, Jerzego Antczaka (86 l.) – za najlepszy film. Doprawdy trudno teraz sobie wyobrazić Barbarę inaczej niż jako kruchą blondynkę, z oczami wypełnionymi łzami.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • "Serial czas zacząć"

  Serial rządzi się innymi prawami niż produkcja kinowa. Tę różnicę można dosłownie zobaczyć już na samym początku: film ma swoje trailery, które przyciągają tłumy do kinowych sal, natomiast w serialu cała odpowiedzialność za frekwencję spada na czołówkę.

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Lindsay Lohan w łóżku z Charliem Sheenem!

  ...pierwszy wylądują razem w łóżku. Wcześniej spotkali się w nim na planie komedii "Straszny film 5". Wypadli tak naturalnie, że scenarzyści postanowili znów zaprosić gwiazdy do sypialni, tym razem na planie "Jednego gniewnego Charliego". Występ w produkcji "Jeden gniewny Charlie" był pierwszą rolą aktorki po niefortunnym filmie "Twarda sztuka" z 2007 roku. Reżyser filmu krytykował wówczas...

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.