• Informacje na temat:

  straszny strój

Artykuły na temat: straszny strój
 • Kumorek stroi fochy na planie. Mają jej dość!

  Ekipa pracująca przy serialu "Przepis na życie" nie może już znieść zachowania Magdy (34 l.), która chyba uwierzyła, że jest największą gwiazdą tej produkcji i wszystko jej wolno...

 • Przebieranki Soni Bohosiewicz

  Akcja nowej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" rozciągnięta jest na kilka dekad. Niektóre filmowe postaci przechodziły więc znaczące metamorfozy. Dla aktorów - Jerzego i Macieja Stuhrów, a także Sonii Bohosiewicz oznaczało to eksperymenty z charakteryzacją.

 • Rusin nie lubi swoich rąk i łydek?

  Strój, w kórym Kinga Rusin poprowadziła galę "Re-act Fashion Show" podczas tegorocznego Fashion Week w Łodzi, był namiętnie komentowany. Niestety, ani razu pozytywnie.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Hyży o córce na ogół milczy. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie! "Już zaczęła..."

  ...strój. Początkowo chciała nosić wyłącznie spodnie, obecnie jednak preferuje sukienki i spódnice. "Ostatnio baletki, sukienka to jest jej absolutnie faworyt i ulubiony strój. Widzę już, że zaczyna być...

 • Sara May w San Remo!

  Młoda wokalistka nadesłała do INTERIA.PL zdjęcia ze swoich wakacji we Włoszech. "Co chwilę mija mnie jakiś włoski przystojniaczek w pełnej okazałości, bo trafiłam całkiem przypadkiem na plażę gdzie króluje strój naturalny" - pisze z plaży Sara.

 • Piotr Woźniak-Starak pokazał zdjęcie rozebranej Szulim z podpisem: "Żoncia"

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (40 l.) i Piotrek Woźniak-Starak (38 l.) świętowali ostatnio drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji producent wrzucił na Instagram zdjęcie rozebranej "żonci".

 • Penelope Cruz bała się śpiewu

  Penelope Cruz bała się śpiewać na planie głośnej produkcji Roba Marshalla "Dziewięć" . "Śpiewanie było czymś strasznym" - wyznała gwiazda.

 • ...w komentarzach, o tyle ich najnowsza fotografia wywołała skrajne emocje.  Małżonkowie byli ostatnio na eleganckim balu. Na tę okazję Grzesiek założył garnitur, a Ania strój od tej samej projektantki, która...

 • Obcisły kostium Scarlett

  By zaskoczyć swojego męża Ryana Reynoldsa, Scarlett Johansson trzyma informacje na temat swojego kostiumu z "Iron Mana 2" w absolutnej tajemnicy.

Wideo na temat: straszny strój
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Strasznie głośno, niesamowicie blisko

  "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" to film Stephena Daldry'ego, trzykrotnie nominowanego do Oscara reżysera mającego na swoim koncie tak głośne produkcje jak "Billy Elliot", "Godziny" oraz "Lektor". W swoim najnowszym obrazie twórca mierzy się z jedną z największych traum współczesnego świata - zamachami z 11 września. 11 września 2001 zmieniło się życie tysięcy ludzi, w tym również 11-letniego Oskara Schella (Thomas Horn). Jego ojciec Thomas (Tom Hanks), który feralnego dnia był w...

 • Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

  Gdy straszny potwór zaczyna zagrażać miasteczku, Dzwoneczek wraz z pozostałymi wróżkami muszą go powstrzymać, przed zniszczeniem ich domu.