• Informacje na temat:

  strategia producentów

Artykuły na temat: strategia producentów
 • "Na Wspólnej": Sandra zrobi karierę przez łóżko?

  ...zaplanuje sobie, że tanio się nie sprzeda, dlatego pójdzie z nim do łóżka dopiero po obietnicy, że zostanie przyjęta do programu. Czy jednak jej strategia okaże się skuteczna?

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Daniel Olbrychski (71 l.) wraz z wnukiem Antonim został ambasadorem luksusowej marki odzieżowej. Internauci nie zostawiają na aktorze suchej nitki, podkreślając, że jako osoba, która straciła prawo jazdy za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, nie powinien występować w roli autorytetu.

 • Serial "Gra o tron" wyprzedzi literacki pierwowzór George'a R.R.Martina

  Producenci serialu "Gra o tron" David Benioff i DB Weiss potwierdzili, że produkcja HBO zakończy się, zanim do księgarń trafi ostatnia część książkowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 • Katarzyna Bosacka: Dzieci chronią ją przed rozwodem!

  Katarzyna Bosacka (42 l.) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoim małżeństwie...

 • Recenzja Ne-Yo "Non-Fiction": Pochwała niekonsekwencji

  Kiedy nazywasz płytę "Non-Fiction", dając tym samym słuchaczom nadzieję na płytę konceptualną, by ostatecznie wyeliminować z podstawowej wersji wszelkie naleciałości narracyjne... Najdelikatniej mówiąc: źle to wygląda. Nie da się jednak zaprzeczyć, że szóstą płytę Ne-Yo cechuje solidność.

 • "M jak miłość": Ten świat za błahy i pusty

  Ilona Łepkowska, królowa polskich seriali, była scenarzystka i producentka "M jak miłość", napisała książkę! Do księgarni właśnie trafiła jej pierwsza powieść "Pani mnie z kimś pomyliła", w której dość surowo, ale w lekkiej, dowcipnej formie, ocenia polski show biznes. Książka w dużym stopniu opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Są w niej nawiązania do życia autorki i "M jak miłość".

 • Fatalny wynik "Grindhouse"

  Katastrofalny rezultat w amerykańskim box office skłonił producentów "podwójnego" filmu spółki Quentin Tarantino - Robert Rodriguez "Grindhouse" do zmiany strategii dystrybucyjnej.

 • Anna Popek skorzysta na roszadach w TVP i dostanie nowy program?

  ...i może być spokojna o posadę. Niektórzy znajomi twierdzą, że postawa Popek to sprytnie obmyślona strategia. "Kiedy zobaczyłam Anię w telewizji, a potem na tym zdjęciu, najpierw pomyślałam, że oszalała...

 • "Balladyna" w Berlinie. Na targach...

  Twórcy "Balladyny" zadbali o to, by pokaz filmu dobył się w Berlinie podczas towarzyszących festiwalowi Europejskich Targach Filmowych. Film zaprezentowany zostanie 14 lutego - poinformował producent filmu Adyton International.

Wideo na temat: strategia producentów
 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • 72 godziny

  "72 godziny", nowe dzieło producentów "Uprowadzonej", to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG ("Terminator: Ocalenie") i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów "Leon zawodowiec", "Nikita" czy "Piąty element". Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (Connie Nielsen) i córką (Hailee Steinfeld). Jednak...