• Informacje na temat:

  strategia promocji

Artykuły na temat: strategia promocji
 • "Na Wspólnej": Małżeństwo czy kariera?

  Badania fokusowe wykażą, że wizerunkowi senatora Cieślika najbardziej szkodzi... jego żona Monika. W związku z tym specjalistka od promocji zaleci odsunięcie jej na dalszy plan.

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Bloger o Jakóbiaku: Jest wytworem agencji PR!

  Czyżby tak szybka i spektakularna kariera Łukasza nie była dziełem przypadku, a ukartowaną grą speców od promocji?

 • Pier Paolo Pasolini bohaterem festiwalu w Krakowie

  Sławnemu włoskiemu reżyserowi, scenarzyście, pisarzowi i poecie Pierowi Paolo Pasoliniemu poświęcony będzie IX Festiwal Filmu Filozoficznego w Krakowie. Organizatorzy przypominają postać Włocha w 40. rocznicę jego śmierci.

 • "Gra o tron" będzie promować Irlandię Północną

  Władze Irlandii Północnej zamierzają wykorzystać sukces nakręconego przez telewizję HBO serialu "Gra o tron" do promocji swego kraju. Większość zdjęć do serialu na podstawie sagi fantastycznej Georgea Martina nakręcono właśnie w tym regionie.

 • Nietypowa promocja kontrowersyjnego filmu

  Wielkie emocje budzi we Włoszech wchodzący na ekrany kin 15 kwietnia film "Habemus papam" Nanniego Morettiego. Nastrój oczekiwania jest tym większy, że - jak pisze w środę, 23 marca, "Corriere della Sera" - promocja dzieła to niezwykle przemyślana internetowa strategia.

 • "Na Wspólnej": Kto zniszczy małżeństwo Cieślików?

  Internauci bardzo pozytywnie skomentują wizytę Cieślika w schronisku dla zwierząt. Damian będzie wdzięczny Patrycji, że podsunęła mu taki pomysł.  Zdaniem Moniki jednak to wciąż za mało, żeby móc odtrąbić sukces. Pouczy specjalistkę od promocji, że powinna załatwić jej mężowi duży wywiad w poczytnym piśmie.  Gałczyńska powie, że ta niepozorna akcja miała tylko przygotować grunt pod mocne...

 • W sobotę, 12 maja, w Kolonii odbył się jedyny zaplanowany na ten rok europejski koncert grupy R.E.M., zorganizowany w ramach tournee promującego najnowszą płytę zespołu "Reveal". Jednak fani twórczości Michaela Stipe'a mieszkający na Starym Kontynencie nie muszą się czuć poszkodowani. Ten darmowy występ był jednym z elementów nowej koncertowej strategii R.E.M.

 • Beata Tadla: „Ostrzegali, że będzie ciężko”

  ...planem, niekoniecznie kompatybilnym z moim. Trzeba więc sobie radzić z tą zmianą. Nie było w tym żadnej strategii ani specjalistów od promocji. Nie oddałam swego życia w opiekę public relations. Nie...

 • "Muzyka na stadiony"

  Bezkompromisowa postawa, ostra muzyka, prowokujące wywiady – taki jest zespół O.N.A. Jedna z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce podjęła ostatnio decyzję, że nie będzie rozmawiać z mediami nie związanymi z muzyką. Komercyjne samobójstwo, czy przemyślana strategia artystów, którzy nie poddali się bezwolnie wymogom rynku? Czas pokaże... Na szczęście dla nas muzycy O.N.A. znaleźli czas