• Informacje na temat:

  strategia promocji

Artykuły na temat: strategia promocji
 • "Na Wspólnej": Małżeństwo czy kariera?

  Badania fokusowe wykażą, że wizerunkowi senatora Cieślika najbardziej szkodzi... jego żona Monika. W związku z tym specjalistka od promocji zaleci odsunięcie jej na dalszy plan.

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Bloger o Jakóbiaku: Jest wytworem agencji PR!

  Czyżby tak szybka i spektakularna kariera Łukasza nie była dziełem przypadku, a ukartowaną grą speców od promocji?

 • Pier Paolo Pasolini bohaterem festiwalu w Krakowie

  Sławnemu włoskiemu reżyserowi, scenarzyście, pisarzowi i poecie Pierowi Paolo Pasoliniemu poświęcony będzie IX Festiwal Filmu Filozoficznego w Krakowie. Organizatorzy przypominają postać Włocha w 40. rocznicę jego śmierci.

 • "Gra o tron" będzie promować Irlandię Północną

  Władze Irlandii Północnej zamierzają wykorzystać sukces nakręconego przez telewizję HBO serialu "Gra o tron" do promocji swego kraju. Większość zdjęć do serialu na podstawie sagi fantastycznej Georgea Martina nakręcono właśnie w tym regionie.

 • Nietypowa promocja kontrowersyjnego filmu

  Wielkie emocje budzi we Włoszech wchodzący na ekrany kin 15 kwietnia film "Habemus papam" Nanniego Morettiego. Nastrój oczekiwania jest tym większy, że - jak pisze w środę, 23 marca, "Corriere della Sera" - promocja dzieła to niezwykle przemyślana internetowa strategia.

 • "Szadź": Nowy serial TVN jesienią 2020

  ...w Polsce jest ono kojarzone głównie z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki. Zgodnie ze Strategią Promocji Marki Opole do roku 2022 konieczne są działania promocyjne zmierzające do poszerzenia...

 • W sobotę, 12 maja, w Kolonii odbył się jedyny zaplanowany na ten rok europejski koncert grupy R.E.M., zorganizowany w ramach tournee promującego najnowszą płytę zespołu "Reveal". Jednak fani twórczości Michaela Stipe'a mieszkający na Starym Kontynencie nie muszą się czuć poszkodowani. Ten darmowy występ był jednym z elementów nowej koncertowej strategii R.E.M.

 • "Szadź" nową produkcją TVN. W rolach głównych: Stuhr i Popławska

  ...walor promocyjny dla Opola, szczególnie że w Polsce jest ono kojarzone głównie z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki. Zgodnie ze Strategią Promocji Marki Opole do roku 2022 konieczne są działania...

 • "Muzyka na stadiony"

  Bezkompromisowa postawa, ostra muzyka, prowokujące wywiady – taki jest zespół O.N.A. Jedna z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce podjęła ostatnio decyzję, że nie będzie rozmawiać z mediami nie związanymi z muzyką. Komercyjne samobójstwo, czy przemyślana strategia artystów, którzy nie poddali się bezwolnie wymogom rynku? Czas pokaże... Na szczęście dla nas muzycy O.N.A. znaleźli czas