• Informacje na temat:

  street dance

Artykuły na temat: street dance
 • Mateusz Sobecko dzięki "You can dance" dostał pracę w telewizji!

  Zwycięzca 8. edycji "You Can Dance" bardzo szybko rozpoczął przygotowania do programu. Jak mówi, stres towarzyszył mu do momentu rozpoczęcia zdjęć. Gdy ruszyły kamery, błyskawicznie odnalazł się w roli gospodarza. Pomogła mu w tym luźna konwencja programu - "You Can Shake" utrzymany jest bowiem w bliskim mu klimacie street dance i hip hopu. Tancerz nie kryje jednak, że miał problemy...

 • Donatan, Cleo i Waldemar Kasta: Zobacz "B.I.T."

  Uliczne wideo "B.I.T." to ostatni teledysk promujący płytę "Hiper/Chimera" Donatana i Cleo. W utworze gościnnie występuje raper Waldemar Kasta.

 • Bryndal już nie tańczy!

  ..." - krytykowała Ivona Pavlović. Rafał Bryndal swój taniec "Get Around" rozpoczął od... jazdy na rowerze. "Pan pomylił programy. To było z "You Can Dance" - śmiała się Beata Tyszkiewicz. Jurorom spodobał się walc(...)!" - wykrzyknął Piotr Galiński. Następnie Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska wykonali american smooth. On The Sunny Side Of The Street" . "Przeniosłeś do tego tańca swoje poczucie humoru. Gdybyś zrezygnował...

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

 • "You Can Dance": Kto odpadnie?

  Finał "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zbliża się wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy najlepsze pary. W tym tygodniu czeka je nie lada wyzwanie, bo ćwierćfinał to jeden z trudniejszych testów w tej edycji tanecznego show.

 • Taniec i karate w cieniu Wall Street

  W najbliższy weekend w naszych kinach o największą widownię powalczą zapewne filmy "StreetDance 3D" i "Karate Kid". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak "Wall Street: Pieniądz nie śpi" Olivera Stone`a. Dlaczego?

 • Meeting of Stylez 2003

  W dniach 8-10 sierpnia odbędzie się w Bełchatowie druga edycja międzynarodowego festiwalu sztuki graffiti Meeting Of Stylez. Impreza wywodzi się z niemieckiego Wall Street Meeting czyli spotkania wszystkich kultur graffiti, hip hop, break dance, beat box w jednym miejscu, o jednym czasie i z jedną ideą przewodnią, którą jest: szacunek dla myśli i twórczości każdego artysty.

 • "Tylko taniec...": Wybór półfinalistów

  Już w piątek, 13 kwietnia, w szóstym odcinku "Tylko taniec. Got to dance" jurorzy wybiorą pełny skład półfinalistów. To będzie zarazem ostatnia decyzja jurorów - od odcinków półfinałowych o tym, kto przejdzie dalej, zadecydują już sami widzowie.

Wideo na temat: street dance
 • Wilk z Wall Street

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego...

 • Wall Street: Pieniądz nie śpi

  Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin. Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy...

 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.