• Informacje na temat:

  street zachęca

Artykuły na temat: street zachęca
 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  Belfortem i podczas odbywania kary zachęcał go do spisania swoich wspomnień. Jordan posłuchał współwięźnia, a na podstawie pamiętnika powstał film "Wilk z Wall Street". · Naturalnym kolorem włosów...

 • Kości

  Street, Richarda Kinga jako ochroniarz jego dzieci. Dlaczego żołnierz elitarnej jednostki wojskowej został nianią? Brennan i Booth zaczynają śledztwo w tej sprawie od wizyty w prywatnej szkole Woodbury(...) powiedzieć o własnym i... stanowczo sprzeciwia się, by pracował on w pobliżu _ na terenie laboratorium zachęcał dzieci do zainteresowania się naukami ścisłymi. Max Keenan został konspiratorem, ale...

 • "Peter Gabriel wyprzedzał nas o epokę"

  W poniedziałek, 12 maja, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert legendarnego Petera Gabriela, byłego wokalisty zespołu Genesis. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artysty autorstwa Daryla Easlea. Fragment dotyczy trudnych początków Genesis i pierwszych przebłysków geniuszu Petera Gabriela.

 • Mariah Carey stawia na fanów

  Jeszcze w tym roku na sklepowe półki trafi najnowszy album Mariah Carey, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop. Wokalistka chcąc uniknąć ponownej wpadki, jaka miała miejsce przy okazji wydawnictwa "Glitter", stara się zyskać jak największe poparcie fanów i uzyskać ich pomoc w promowaniu płyty.

 • Gwiazdy tańczą na... głowie

  29 lipca w kinach pojawi się roztańczony przebój "B-Girl", będący wspólnym projektem reżyserskiego duetu sióstr Bell, wspartych przez grupę najsłynniejszych tancerzy USA.

 • Trudne chwile Catherine Zeta-Jones

  Po czterech miesiącach ogromnego napięcia może wreszcie trochę odetchnąć. Jej mąż, Michael Douglas, zakończył właśnie chemioterapię i wszystko wskazuje na to, że są spore szanse na jego wyzdrowienie.