• Informacje na temat:

  strój agnieszki

Artykuły na temat: strój agnieszki
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko na wystawie Krupińskiego. Co za strój!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (74 l.), wdowa po aktorze Marku Perepeczce, chyba lubi bywać na salonach. Co prawda nieczęsto przychodzi na celebryckie imprezy, ale jeśli już się pojawi, to zwraca na siebie uwagę. Tak też było przy okazji wystawy fotografii Roberta Krupińskiego. Kobieta założyła długą czarną i w niektórych miejscach (zwłaszcza na biuście!) prześwitującą sukienkę. Myślicie, że przesadziła? To stosowna kreacja do jej wieku?

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Niezależnie od tego, kto wygra bieżącą edycję "Tańca z gwiazdami", wiadomo już, na kim skupia się uwaga widzów. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła innych uczestników!

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak stroi fochy w pracy! Bogactwo uderzyło jej do głowy?!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) odkąd została żoną milionera Piotra (35 l.), zmieniła się nie tylko pod względem wyglądu, ale i zachowania. Podobno dziennikarka zaczęła wydawać rozkazy w telewizji TVN.

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Agnieszka Włodarczyk (w wieku Rozenek) wraz z DJ-em Adamusem wyprawiła wspólne urodziny. Partnerka Mikołaja Krawczyka w pewnym momencie tak się rozkręciła, że stanęła za konsoletą, chwyciła za mikrofon i zaczęła zabawiać tłum. W tak seksownym stroju już dawno jej nie widzieliśmy!

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

 • Agnieszka Dygant wspomina swoją kreację studniówkową

  .... Może o tym świadczyć chociażby jej strój, w którym pojawiła się na studniówce. "Na Żywo" zdradziła, że był on dość specyficzny... "Moja studniówkowa sukienka wspominała komżę, z tą różnicą, że była czarna" - wyznała. Dodała również, że całość wykończyła glanami oraz skórzaną kurtką! Można się spodziewać, że koledzy Agnieszki Dygant byli zaskoczeni jej stylizacją. Wyobrażacie sobie ją...

 • Agnieszka Szulim zaszalała w Tokio

  Ten reportaż był w Wielką Niedzielę największym hitem TVN Style. Stacja powtórzy "Szalone Tokio" w najbliższą sobotę.

 • Agnieszka Szulim długo zabiegała o względy teściowej? Udało się?

  Jak bardzo trzeba kochać chłopaka i szanować jego tradycje rodzinne, żeby, mimo walizki pełnej ubrań od najlepszych projektantów, ubrać się w… strój góralski? Tak zrobiła Agnieszka Szulim (37 l.) i to nie raz!

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

Zdjęcia na temat: strój agnieszki
 • Agata Passent
Wideo na temat: strój agnieszki
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Bez wstydu

  "Bez wstydu" to film o zakazanej, przekraczającej granice kulturowego tabu miłości. Główni bohaterowie - dziewiętnastoletni Tadek (Mateusz Kościukiewicz) i starsza od niego Anka (Agnieszka Grochowska) - to rodzeństwo połączone intensywnym uczuciem oraz głęboko skrywaną tajemnicą pewnego grzesznego zdarzenia z przeszłości. Po niespodziewanym powrocie do rodzinnego miasta, Tadek wprowadza się do mieszkania siostry. Odkrywa, że podczas jego nieobecności Anka zdążyła ułożyć sobie życie z...

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

Dyskusje na temat: strój agnieszki
 • Re: Krystyna i Paweł Lubiczowie

  Fryzura i strój bardzo niekorzystne dla pani Agnieszki. To bardzo ładna kobieta z klasą, ale tutaj to wszystko zostało przyćmione niepasującą fryzurą i marynarką.