• Informacje na temat:

  strój christina

Artykuły na temat: strój christina
 • Cały sekret to szycie na miarę

  ...się Christina Ricci. Jak wam się pracowało razem? - Świetnie. Wiesz, to nie jest łatwe zadanie zagrać gościnną rolę tylko w jednym odcinku serialu. Casting, ewentualne próby i przymiarki odbywają...

 • Aguilera bawi się w doktora

  "Lubię zabawę w doktora. Oczywiście ubieram ten nieprzyzwoity strój pielęgniarki" - mówi Christina Aguilera (26 l.), która postanowiła urozmaicić swoje pożycie małżeńskie z Jordanem Bratmanem (29 l.).

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...w wielkim mieście" Moda retro, czyli "Mad Men" Serial opowiada o pracownikach nowojorskiej agencji reklamowej z wczesnych lat 60. Strój każdego z bohaterów jest przykładem wariacji na temat(...) (Christina Hendricks, tegoroczna laureatka Emmy) to seksowna "rudość". Piękna menedżerka biura Sterling Cooper ubiera się nazbyt pewnie jak na swoją (w gruncie rzeczy nie za wysoką) pozycję zawodową oraz...

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.

 • Aguilera wygląda dużo lepiej?

  ...31-letnia Christina Aguilera nie miała ostatnio dobrej passy. Wychodziła z domu w rajstopach, pakowała się w tarapaty ze swoim chłopakiem, Mattem Rutlerem, a na pogrzebie Etty Jones wszyscy mieli okazję obserwować, jak strużka niezidentyfikowanej cieczy biegnie po jej nogach.

 • Amerykańskim Indianom nie spodobał się występ Andre 3000 z duetu OutKast, podczas ostatniej ceremonii wręczenia nagród Grammy, która odbyła się w niedzielę, 8 lutego. Niektórzy z przedstawicieli rdzennych mieszkańców USA wezwali nawet do bojkotu telewizji CBS, transmitującej imprezę. Nie byli zachwyceni również mieszkańcy Hollywood Hills w Los Angeles, gdzie zespół zorganizował huczne party dla uczczenia przyznanej mu nagrody.

 • Przemiany Christiny Aguilery

  Christina Aguilera - dla wielu to synonim kiczowatego wizerunku i nieprawdopodobnego głosu. Zadebiutowała piosenką "Genie in a Bottle", przeszła liczne metamorfozy i zdołała wykreować kilka zapachów.

 • W nocy ze środę na czwartek, w hali "Staple Centre" w Los Angeles, przyznano po raz 42. nagrody muzyczne Grammy. Zdecydowanym bohaterem wieczoru był Carlos Santana, legendarny gitarzysta i największy faworyt. Nominowany był w aż 11 kategoriach, a udało mu się zdobyć aż dziewięć. Statuetki Grammy otrzymał m.in. za piosenkę roku, album roku i duet roku.

 • "Beverly Hills, 90210": Wielki jubileusz serialu!

  Trudno uwierzyć, że 4 października minie 25 lat (!), odkąd świat poznał Walshów i ich przyjaciół. Czas płynie, a losy paczki nastolatków, którzy na naszych oczach dorastali, nadal cieszą się niesłabnącą sympatią i miłością widzów na całym świecie.

 • Wyzywająca Rihanna. Zobacz!

  Najnowszy singel Rihanny, jak informowaliśmy w ostatnich dniach, wywołał sporo zamieszania na całym świecie. Zobacz kontrowersyjny klip "S&M" na stronach INTERIA.PL!