• Informacje na temat:

  strój odpowiedni

Artykuły na temat: strój odpowiedni
 • Lech Wałęsa w ogniu krytyki. Za ten strój!

  Lech Wałęsa (72 l.) znów wywołał burzę w sieci. Wszystko przez jego nie do końca odpowiedni strój, w którym zaprezentował się na pogrzebie Żołnierzy Wyklętych: "Inki" i "Zagończyka". Na tak podniosłą państwową uroczystość były prezydent ubrał się, jak ocenił jeden z internautów, "jak na plażę", podczas gdy reszta osób tam obecnych miała na sobie eleganckie uniformy. Niektórzy twierdzą, że Wałęsa...

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • Kimberley Garner świeciła bielizną na spacerze!

  Gwiazdka reality-show, a od jakiegoś czasu projektantka strojów kąpielowych, Kimberley Garner (28 l.), wybrała się ostatnio na spacer, podczas którego wstąpiła też do kawiarni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie strój, w którym paradowała. Celebrytka miała na sobie krótki top oraz nisko opuszczone i rozpięte białe spodnie, nad którymi widniały jej majtki. Odpowiedni strój na spacer?

 • "Polskie gówno": Wrażliwe osoby niech nie oglądają

  Tydzień przed kinową premierą "Polskiego gówna" producenci "wściekłego musicalu" zaprezentowali nowy, "niezależny" trailer produkcji, opatrując go etykietką "hardcore line". "Wrażliwe osoby niech nie oglądają" - przestrzegają twórcy.

 • Blanca Blanco świeci nagim biustem na ulicy!

  Amerykańska aktorka Blanca Blanco (37 l.) lubi robić wokół siebie zamieszanie, stąd często zakłada kontrowersyjne stroje. Ostatnio, by zwrócić na siebie uwagę, wybrała się do sklepu odzieżowego w całkowicie przezroczystej bluzce. Jakby tego było mało, wcześniej "ustawiła się" z fotoreporterami, którzy udokumentowali jej wyprawę do sklepu. Odpowiedni strój na zakupy?

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

 • Taraji P. Henson świeciła biustem na gali!

  ...28 stycznia odbyła się premiera "What Man Want", w którym główną rolę zagrała aktorka i piosenkarka Taraji P. Henson (48 l.). Gwiazda na tę okazję wybrała czarną połyskującą suknię z ogromnym dekoltem, który przyciągał uwagę. Odpowiedni strój na taką okazję?

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Amerykańska aktorka Dascha Planco (33 l.) wie, jak przykuć uwagę. Gwiazda na jeden z pokazów mody, odbywający się w ramach nowojorskiego Fashion Weeku, założyła... strój kąpielowy! Miała na sobie wprawdzie także płaszcz, jednak chętnie pozowała do zdjęć w pełnej krasie. Odpowiedni strój na tego typu imprezę?

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

Zdjęcia na temat: strój odpowiedni