• Informacje na temat:

  strój pink

Artykuły na temat: strój pink
 • Różowa zemsta z Karaibów

  Nicki Minaj "Pink Friday", Universal

 • Syd Barrett: Szaleniec i geniusz

  W piątą rocznicę śmierci wspominamy Syda Barretta, legendarnego, pierwszego lidera Pink Floyd, genialnego twórcę, ale i tragiczną postać, której życie załamało się wskutek uzależnienia od narkotyków i choroby psychicznej.

 • "Więcej abstrakcji"

  psychodeliczne podróże Pink Floyd, jazzowe improwizacje i potęgę metalowego uderzenia pomógł im tym razem przelać na taśmę Simon Efemy, producent znany m.in. z współpracy z Paradise Lost i Panterą

 • "Ciemna strona księżyca" w Roskilde

  Zakończenie 35. festiwalu w Roskilde odbyło się w niedzielę, 2 lipca, w wielkim stylu. Na początku mieliśmy prawdziwy maraton występów najpopularniejszych formacji gitarowych, debiutujących w ostatnich latach (między innymi Arctic Monkeys, The Strokes, Franz Ferdinand). A później Roger Waters przypomniał blisko 80 tysiącom osób, dlaczego "jego" zespół Pink Floyd jest zaliczany do najważniejszych

 • Beyonce Knowles, Britney Spears i Pink połączyły swe siły, aby zaśpiewać przebój grupy Queen, "We Will Rock You", na potrzeby kampanii reklamowej firmy PepsiCo. W przedsięwzięciu biorą udział dwaj muzycy legendarnej angielskiej formacji - Brian May oraz Roger Taylor.

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  23. ceremonia wręczenia dorocznych nagród MTV już za nami. Odbyła się ona w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia / 1 września) naszego czasu. Reporter INTERIA.PL, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów, przyglądał się MTV Video Music Awards 2006 za kulisami. Oto jego relacja z czerwonego dywanu, czyli parady gwiazd tuż przed rozpoczęciem show.

 • "Dodę szanuję, ale chcę być Ewą Farną"

  Pochodząca z czeskiego Zaolzia Ewa Farna w Polsce zdobyła popularność za sprawą programu "Szansa na sukces" i plotek na temat współpracy z zespołem Virgin, w którym miała zastąpić Dodę. Jak się okazuje, kontrowersyjna wokalistka to jedna z idolek Ewy, która w wywiadzie z Eweliną Wiśniewską opowiedziała o pierwszej polskojęzycznej płycie "Sam na sam", sukcesach w Czechach i zdradziła jak to był z Virgin...

 • Tribute bands: Wyroby czekoladopodobne

  Sprawdź najciekawsze tribute bands, czyli zespoły, które wykonują muzykę innych artystów, często wiernie oddając nie tylko ich wizerunek, ale również aparycję. Od znakomitych imitatorów grupy ABBA, przez panie udające heavymetalowców z Iron Maiden i AC/DC, po dżentelmenów wcielających się w... Madonnę!

 • Hiphopowa laleczka o wielu twarzach

  Dzięki Nicki Minaj hip hop w 2011 i 2012 roku stał się bardzo kobiecy. I jednocześnie krzykliwie wielobarwny, bo raperka szybko opanowała show-biznesowy truizm, że im wyrazistszy i różnorodny masz image, tym częściej pojawisz się na okładkach.