• Informacje na temat:

  strój taylor

Artykuły na temat: strój taylor
 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  ...błyszczały nie tylko na ubraniach, które Taylor wybierała na specjalne okazje. Również jej szkolny strój nigdy nie należał do zwyczajnych. D jak dodatki i akcesoria Okulary słoneczne popularnej do(...) największy buntownik w serialu, Dylan oraz... Brenda. Kiedy zostali parą, Walshówna starała się kierować mottem "Zawsze dopasuj strój do swojego chłopaka". L jak lycra Wszechobecna sztuczność i kicz...

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Taylor nie może zrozumieć, jak Stephanie mogła nakłonić Morgan do usunięcia ciąży. Stephanie próbuje się tłumaczyć, jej argumenty jednak nie trafiają Taylor...

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Świat pożegnał McQueena

  W czwartek, 25 lutego w Londynie odbył się pogrzeb Alexandra McQueena . W ostatniej drodze słynnego projektanta wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele Lee, wśród nich modelki Kate Moss , Naomi Campbell i Sam Taylor-Wood .

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • "Królowe Krzyku": Czas się przebrać, czyli teaser 2. sezonu

  Nieznane dotąd otoczenie i stroje tytułowych królowych to nie koniec nowości. W nadchodzącym sezonie na ekranach zagoszczą również nowe twarze. U boku tytułowych królowych (Emma Roberts, Abigail Breslin, Bille Lourd) pojawią m.in.: John Stamos ("Pełna chata", "Dziadek z przypadku"), który zagra dr. Brocka Holta oraz Taylor Lautner ("Saga Zmierzch") w roli dr. Cassidy’ego Cascade’a. Obok...

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Lady Gaga o swojej sukni ślubnej!

  Piosenkarka kilka miesięcy temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Ukochany, Taylor Kinney (33 l.) poprosił ją o rękę w Walentynki. Nie wiadomo, kiedy dokładnie para stanie na ślubnym(...) model się zdecyduję, jednak wiem czym będę się kierowała. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby podobała się Taylorowi" - powiedziała w rozmowie z "Women’s Wear Daily". Nie jest tajemnicą, że...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: strój taylor