• Informacje na temat:

  strój wyjściowy

Artykuły na temat: strój wyjściowy
 • "Esmeralda": Następczyni "Izaury"

  ...komplecie stylizowanym na tradycyjny meksykański strój wyjściowy, ze spodniami ze złotymi lampasami zwanymi calzoneras i białym sombrerem. Telenowela była wielkim hitem na całym świecie. W Rumunii trzeba...

 • Najgorzej ubrane gwiazdy 2009 roku

  ...: czerwona sukienka do pomarańczowej kurtki i żółtych szpilek to jej zwykły wyjściowy strój. "Co za dużo, to niezdrowo" - czytamy.(...) strój do swojej figury i typu urody. Jak pisze "Show", często zakłada ubrania uszyte z "poszerzających tkanin" i zasłania szyję, co skraca sylwetkę. Styl Katarzyny Skrzyneckiej (39 l.) to "komedia omyłek...

 • Telewizyjna moda na modę

  Powstanie polska edycja popularnego reality-show "Project Runway". A właściwie, jeśli dobrze się przyjrzeć, to nawet dwie.

 • Mortician i Akercocke w Polsce!

  Nie w Warszawie i nie we Wrocławiu, jak wstępnie spekulowano, a w Zielonej Górze odbędzie się jedyny koncert formacji Mortician i Akercocke w naszym kraju. "Ciężarowcy" z Nowego Jorku i dżentelmeni z Londynu pojawią się 13 listopada w zielonogórskim klubie "Peron 5". Obu grupom towarzyszyć będą Norwegowie z Blood Red Throne i lokalni grind / deathmetalowcy z Vomigod.

 • Bobroterapia Mela Gibsona

  "Podwójne życie" miało być aktorską reanimacją Mela Gibsona po ciągu alkoholowo-rodzinnych skandali, które nadszarpnęły reputację hollywoodzkiego gwiazdora. Mimo całkiem niezłego pomysłu film w reżyserii Jodie Foster zabija jednak właśnie... Mel Gibson.

 • Dla kogo Smok Smoków?

  Specjalna nagroda Smoka Smoków tegorocznego 49. Krakowskiego Festiwalu Filmowego powędruje do Jerzego Kuci, wielokrotnie nagradzanego twórcy filmów animowanych i pedagoga.

 • Rod Stewart w Rybniku: Wiecznie młody i seksi nogi (relacja, zdjęcia)

  Ach, co to był za wieczór! Momentami ponad 20 osób na scenie, kilkakrotne przebieranki i świetna zabawa (choć pogoda była pod psem). A 68-letni Rod Stewart pokazał, że wciąż - zgodnie z tytułem jednego z nowych utworów - jest nie do zatrzymania.