• Informacje na temat:

  stroje katy

Artykuły na temat: stroje katy
 • Super Bowl, Św.Mikołaj i trasa po Europie!

  Już jutro (emisja 23 listopada) "ślubny odcinek" a także występ Sue z... mamą! Posłuchajcie: Natomiast, jak pisaliśmy niedawno, 7 lutego, czeka nas SuperBowl'owy epizod , w którym usłyszymy piosenki Michaela Jacksona, Eltona Johna, Black Eyed Peas oraz Katy Perry. 7 grudnia w świątecznym odcinku serialu okaże się, że naiwna Brittany nadal wierzy w Świętego Mikołaja! Zaniepokojeni...

 • Katy Perry i fałszywy ślub

  Elvis, słoń i bajeczne stroje - to wszystko do zobaczenia w najnowszym klipie Katy Perry "Waking Up in Vegas", który możecie zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL. A to wszystko oparte na faktach.

 • Kolorowa Katy Perry już dziś w Warszawie!

  Znana z takich przebojów jak "I Kissed A Girl", "Hot N Cold" czy "California Gurls" Katy Perry wieczorem wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Przed Amerykanką zaśpiewa Novika.

 • Beyonce najpotężniejszą przedstawicielką show-biznesu

  Amerykańska piosenkarka Beyonce otwiera ranking najpotężniejszych przedstawicieli show-biznesu, sporządzony przez magazyn "Forbes". Wykonawczyni przeboju "Love On Top" pokonała m.in. królową amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey.

 • MTV Movie Awards: Miś między udami i boski chillout

  Już w najbliższą niedzielę, 13 kwietnia, poznamy kolejnych laureatów MTV Movie Awards. Przed galą wręczenia Złotych Popcornów przypominamy komiczne wydarzenia z poprzednich edycji imprezy.

 • Hiphopowa laleczka o wielu twarzach

  Dzięki Nicki Minaj hip hop w 2011 i 2012 roku stał się bardzo kobiecy. I jednocześnie krzykliwie wielobarwny, bo raperka szybko opanowała show-biznesowy truizm, że im wyrazistszy i różnorodny masz image, tym częściej pojawisz się na okładkach.