• Informacje na temat:

  stroje okazały

Artykuły na temat: stroje okazały
 • Blanca Blanco zaskoczyła wszystkich na Złotych Globach. Wszystko przez strój

  Tegoroczne rozdanie Złotych Globów odbywało się pod hasłami #TimesUp i #OnSundayWeWearBlack. Oznaczało to, że wybierający się na galę artyści zakładali czarne stroje w wyrazie wsparcia i solidarności dla wszystkich kobiet, które doświadczyły molestowania seksualnego. Nikomu oprócz jednej osoby nie przyszło do głowy, aby się wyłamać i założyć coś w innym kolorze. Królowała czerń. Wyjątkiem okazała...

 • "Rolnik szuka żony": Jak spędzą Boże Narodzenie?

  W specjalnym odcinku kawalerowie podsumowują swój udział w programie "Rolnik szuka żony" i wspominają najważniejsze dla siebie momenty. Opowiadają także, jak świętuje się Boże Narodzenie w ich rodzinnych domach.

 • Lewandowska w ogniu krytyki! Poszło o jej strój na Balu TVN!

  Anna Lewandowska (28 l.) bez wątpienia wyróżniała się na tym wydarzeniu. Znana krytyczka mody nie zostawiła na niej suchej nitki...

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Jarosław Kuźniar nie może się odnaleźć w nowej pracy i już stroi fochy? W końcu zrezygnuje?!

  Jarosław Kuźniar (37 l.) od niedawna nie wita już widzów TVN24 w porannym paśmie „Wstajesz i wiesz”. W zamian można go oglądać w „Dzień dobry TVN”. Czy on sam zadowolony jest z takiego obrotu sprawy?

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Górniak stroi fochy przed Opolem!

  ...to jednak w sporządzeniu długiej listy zachcianek, które okazały się sporym problemem dla organizatorów. Oczywiście pazerna diwa nadal negocjuje swoją stawkę. Według informacji "Faktu" za wykonanie...

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  Ponad 11 tys. widzów obejrzało w łódzkiej Atlas Arenie pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera - 19-letniego piosenkarza muzyki pop, którego roczne zarobki przekraczają 50 mln dolarów.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

Zdjęcia na temat: stroje okazały