• Informacje na temat:

  stroje sceniczne

Artykuły na temat: stroje sceniczne
 • "Doda zrzyna z Ich Troje"

  Michał Wiśniewski postawił odważną tezę: uważa, że Doda od lat kopiuje jego pomysły sceniczne i styl Ich Troje.

 • Lordi przyjedzie do Polski

  1 lutego 2015 roku na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja Lordi, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "Hard Rock Hallelujah".

 • Wiśniewski "utopił" pieniądze w kostiumach

  Koniec roku dla Michała Wiśniewskiego (38 l.) okazał się pechowy. Licząc, że wraz z byłą żoną - Mandaryną - wystąpi na koncercie sylwestrowym we Wrocławiu, zainwestował ponad 100 tys. zł w olśniewające kostiumy sceniczne.

 • Tomasz Niecik zadebiutował w filmie

  Gwiazdor muzyki disco polo Tomasz Niecik zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie fabularnym "Disco polo" u boku takich aktorskich sław, jak Dawid Ogrodnik czy Joanna Kulig. "Podczas realizowania zdjęć poparzyłem rękę" - opowiada o kulisach pracy na planie artysta.

 • Za kostiumem damy sznurem

  Są seriale, których nieodłącznym elementem stała się moda. Bywa, że stroje noszone przez naszych ulubionych bohaterów kopiowane są z namaszczeniem przez widzów.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Beata Kozidrak: Sensacyjna zmiana planów!

  Długo krążyła o niej opinia, że na modzie się nie zna albo po prostu ją ignoruje, bo jej stroje sceniczne są zbyt kiczowate i nie świadczą najlepiej o jej guście. Ale modowych trendów Beata dłużej(...) świętować. Modlishka wchodzi do polskiego show-biznesu. Stroje sprzedają się i coraz częściej budzą zainteresowanie polskich gwiazd. Można w nich podziwiać m.in. Klaudię Halejcio (26).  W ostatniej edycji...

 • Pussycat Dolls: Ukarane za seksowne stroje

  Organizatorzy lipcowego koncertu girlsbandu Pussycat Dolls w Kuala Lumpur w Malezji zostali ukarani grzywną. Lokalne władze uznały bowiem seksowne sceniczne kreacje wokalistek za gorszące.

 • Maryla Rodowicz: skandal w cieniu dramatu

  ...mamie, która całe życie poświęciła dla córki artystki. To ona nauczyła ją gotować litewskie potrawy według rodowych przepisów, szyła jej pierwsze stroje sceniczne i cieszyła się z każdego jej występu...

 • "Wielki Liberace": Douglas i jego stroje

  W swoim najnowszym filmie Michael Douglas wcielił się w rolę słynnego artystę estradowego Liberace. Na planie nosił niezliczoną ilość ekstrawaganckich kostiumów i oślepiał krzykliwą biżuterią. Oto modowe ciekawostki dotyczące pracy nad "Wielkim Liberace".

Wideo na temat: stroje sceniczne
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Kick-Ass

  Wybuchowe połączenie zakręconego scenariusza w stylu "Kill Billa" Quentina Tarantino z dynamicznym wykonaniem prosto z filmów Guy'a Ritchiego ("Przekręt", "Porachunki"). Nicolas Cage w wyprodukowanej przez Brada Pitta filmowej adaptacji komiksu autora "Wanted". Świeży i oryginalny scenariusz, genialna realizacja, kapitalne postaci w najnowszym filmie Matthew Vaughna - reżysera "Gwiezdnego pyłu" (136 mln $ w box office) i "Przekładańca" oraz producenta "Porachunków" i "Przekrętu". Dave (Aaron...