• Informacje na temat:

  stroje sprawiają

Artykuły na temat: stroje sprawiają
 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  Nosisz sukienki w rozmiarze XXL i zastanawiasz się jakie fasony wybierać na różne okazje? W takich sytuacjach najlepszą inspiracją są oczywiście stroje gwiazd. Dowiedz się, jak ubierają się celebrytki nie tylko na gale, ale również na co dzień.

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • Zielińska w sukni Gucciego. Hit czy modowa masakra?

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", uchodzi za jedną z... najciekawiej ubranych serialowych gwiazd w Polsce. Niestety, nie zawsze potrafi odpowiednio nosić nawet bardzo ekskluzywne stroje. Udowodniła to podczas gali rozdania Wiktorów.

 • Marion Cotillard w lateksie

  Marion Cotillard, największa obecnie gwiazda francuskiego kina, urzeka elegancją, ale i nie stroni od ekstrawagancji, a nawet szokuje. W najnowszym numerze "W Magazine" ubrana w stroje z lateksu zmysłowo uwodzi postać żołnierza z "Dziadka do orzechów".

 • Elżbieta Dzikowska: Starość to stan umysłu. Wiekiem nie ma się co przejmować

  .... Lubię czerwone wino. I dużo pracuję. Zainteresowania i pasja sprawiają, że ciągle mam napęd, ciągle mi się chce. Czegoś pani żałuje w życiu, coś zrobiłaby inaczej? - Nie rozpamiętuję. Może to, co(...) wypełnione moimi darami, starają się o trzecią. Większość mojej ukochanej etnicznej biżuterii tam przekazałam, stroje, czapki, ceramikę. To mój wkład w dziedzictwo, które zostanie dla przyszłych pokoleń...

 • "Świat według Kiepskich": Bójcie się

  Lokatorzy kamienicy przy ulicy Ćwiartki nie mają chwili spokoju. Zagrozi im pożar, zmęczy wieczne ujadanie wilczura, przerażą widmowe bliźniaczki. To wszystko zobaczymy w nowej serii.

 • "Arrow": Superbohater rozpracowany!

  ...mało uznania. To oni sprawiają, że akcja wygląda realistycznie. Nigdy nie sądziłem, że powinienem mieć czarny pas karate. Wciąż takiego nie mam, więc jestem naprawdę zadowolony, że mam najlepszą ekipę...

 • "Czas honoru": Koniec wojny!

  Trwają zdjęcia do kolejnej, piątej części kultowego już serialu "Czas honoru".

 • Na planie "Czasu honoru"

  ...w modne w tamtych czasach fryzury, ubrani w stroje z tamtych dni sprawiają wrażenie jakby byli przeniesieni przez maszynę czasu z prawdziwej przeszłości. "Mojej postaci wydaje się, że wszystko będzie...

 • Sylwester nad morzem

  Przed nami najbardziej wystrzałowy wieczór roku i wielu z nas upłynie on pod znakiem szalonej zabawy. Paulina Sykut-Jeżyna spędzi go co prawda w pracy, zapewnia jednak, że to dla niej sama przyjemność!

Zdjęcia na temat: stroje sprawiają