• Informacje na temat:

  stroje szyte

Artykuły na temat: stroje szyte
 • Weronika Rosati może liczyć na mamę. Szyje dla niej specjalnie dostosowane sukienki

  ...stroje ciążowe.   - Ostatnio mama przygotowała dla mnie kreację specjalnie na bal, co było sporym wyzwaniem, bo w związku z moim obecnym stanem, trzeba było dopasować już sukienkę pod innym kątem niż(...) schematów, choć takie stroje przez najbliższy czas z uwagi na mój powiększający się brzuszek będą wychodziły spod jej ręki - dodała.   Zapewniła też, że ciążę znosi dobrze i chętnie angażuje się w projekty...

 • Zofia Wichłacz jak... Scarlett O'Hara?

  "Porozmawiajmy po niemiecku" to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosłość w okresie niemieckiej okupacji, a jej celem jest przede wszystkim dobra zabawa. Zdaniem Zofii Wichłacz, odtwórczyni głównej roli, ta opowieść może widzów zaszokować, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak frywolnego mówienia o tamtych czasach. Spektakl w reżyserii Łukasza Kosa można oglądać w Teatrze Polonia w Warszawie.

 • Cały sekret to szycie na miarę

  Czy konsultujesz się ze scenografami "Żony idealnej", tak by stroje pasowały do poszczególnych scen?   - Oczywiście. Rozmawiamy i to dość często. W takiej dyskusji udział biorą projektanci, dyrektor(...). - Przykładowo nagrywamy scenę w hotelu, więc wynajmujemy część, w której chcemy kręcić. Wtedy też zatrudniamy pracowników tego hotelu, a co za tym idzie, pożyczamy też ich stroje do pracy. Czasami doszywamy...

 • Michał Wiśniewski w świecie mody

  Michał Wiśniewski postanowił spróbować swoich sił w świecie mody. Założona przez niego firma odzieżowa nazywa się "Xavier Fabienne". Jak nietrudno się domyślić, nazwa wzięła się od pierwszych imion syna i córki lidera Ich Troje.

 • "Wikingowie": Grali bez upiększeń

  Niewygodne stroje, krew, brud, pot, łzy i koszmarna irlandzka pogoda. Sprawdziliśmy, jak Katheryn Winnick i Travis Fimmel radzą sobie z trudami na planie "Wikingów".

 • Bayer Full gotowy do podboju Chin

  Poznaliśmy kolejne szczegóły chińskiej ekspedycji grupy Bayer Full. Gwiazda nurtu disco polo ma już przygotowane specjalne stroje na koncerty.

 • "Luz Maria": Peruwiański hit

  Zabytkowe uliczki Limy, piękne stroje z przełomu XIX i XX wieku oraz porywająca historia miłosna sprawiły, że "Luz Maria" stała się przebojem na całym świecie, a Christian Meier i Angie Cepeda zyskali status gwiazd Latino.

 • Grochowska dziwką, Szyc zakonnikiem

  Uroczystą projekcją filmu "Południe-Północ" Łukasza Karwowskiego z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Borysa Szyca rozpoczął się w piątek, 6 października, 22 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (WMFF). Wydarzeniem pierwszego dnia imprezy był jednak pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofskiego "Źródło".

 • Elegancja bez ekstrawagancji

  Aleksandra Woźniak, czyli Monika Pruska z "Linii życia" i Jagna z "Plebanii", nie przywiązuje wielkiej wagi do nakazów mody. Sama komponuje swoje stroje.

 • Najlepiej i najgorzej ubrani Polacy

  "Ubrani czy przebrani" - tak najnowszą listę najlepiej i najgorzej ubranych Polaków nazwał tygodnik "Gala". Na szczycie zestawienia osób, które potrafią perfekcyjnie skomponować swój strój, znaleźli się: Monika Brodka, Magdalena Cielecka, Kayah, Oliver Janiak, Borys Szyc i Tomasz Kammel. Z kolei za najgorzej ubrane uznano m.in. Dodę, Mandarynę, Monikę Richardson i Ewelinę Flintę. Wśród par dostało się natomiast Kubie Wojewódzkiemu i Annie Musze.

Wideo na temat: stroje szyte
 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....