• Informacje na temat:

  student historii

Artykuły na temat: student historii
 • "Na Wspólnej": Wątek studentów przyciągnie nowych widzów?

  Twórcy serialu zabiegają o przyciągnięcie młodszej widowni. Dowód? Rozbudowanie wątku grupy przyjaciół i ich wspólnego gniazdka.

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, chce opowiedzieć niezwykłą rodzinną historię

  ...przyciągnęło mnóstwo studentów z wielu innych uczelni. Część z nich dopiero po pewnym czasie ze zdumieniem odkryła, że siedzi przed nimi... mama Anny Lewandowskiej i teściowa Roberta. Stąd pytania o sławną...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Bogusław Linda i Pola Raksa: Tygodnik ujawnia całą historię ich romansu!

  ..., wygłupy na Plantach, poranne powroty do akademika, to codzienność studenta, ale też młodego aktora, który zaraz po dyplomie dostaje angaż do Starego Teatru. Dorosłe życie nie jest jednak do końca takie...

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Adam Nawałka i historia jego małżeństwa. Jak naprawdę wygląda jego związek z Katarzyną?

  ...się jej od pierwszego wejrzenia. Nie wyglądał jak typowy piłkarz. Raczej jak student polonistyki, któremu brakuje tylko okularów. - Miał w sobie coś, czego nie da się nazwać. Od razu wiedziałam, że to...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • Old Man and the 'C' Student

  ...czasu zajęta ssaniem smoczka. "Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez...

 • "Klub dla wybrańców" : Banał w wilczej skórze

  "Klub dla wybrańców" mógłby być "Wilkiem z Wall Street", a właściwie "Wilczkiem", bo bohaterami są równie zdegenerowani, jak amerykańscy maklerzy, brytyjscy studenci. Niestety, Lone Scherfig nie ma tak ostrego pazura jak Martin Scorsese, przez co jej film ani nie szokuje, ani nie bawi.

Zdjęcia na temat: student historii
Wideo na temat: student historii
 • "Glory Daze" - nowy serial TBS

  16 listopada stacja TBS wyemituje pierwszy odcinek serialu „Glory Daze”. Będzie to historia czterech studentów pierwszego roku, którzy bardzo wiele spodziewają się po życiu w college’u. Będziecie śledzić ich przygody?

Dyskusje na temat: student historii
 • Re: 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  Film jest fajnie zrobiony, ale oczywiście jest czystą komunistyczna propagandą, pokazuje historyczną nieprawdę o II Wojnie światowej w Polsce i o Polakach. My studenci historii patrzymy i wyłapujemy łatwo wszystkie kłamstwa . Jak się go krytycznie i z ironią ogląda to film jest doskonałą lekcją historii uodparniającą na sowiecką propagandę.

 • Re: 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  łatwo wszystkie kłamstwa . Jak się go krytycznie i z ironią ogląda to film jest doskonałą lekcją historii uodparniającą na sowiecką propagandę. Student, dzisiaj już nie trzeba sie na nia(...) forumowicza (jednego z nielicznych), który wie o co chodzi. POZDROWIENIA DLA TATY 31 I STUDENTA HISTORII UW. OD FORUMOWICZA NNN!!! TRZYMAJMY SIE RAZEM!! CHWALA ZOLNIERZOM NIEZLOMNYM!!! CHWALA WIELKIEJ POLSCE!!!

 • Re: 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  Film jest fajnie zrobiony, ale oczywiście jest czystą komunistyczna propagandą, pokazuje historyczną nieprawdę o II Wojnie światowej w Polsce i o Polakach. My studenci historii patrzymy i wyłapujemy łatwo wszystkie kłamstwa . Jak się go krytycznie i z ironią ogląda to film jest doskonałą lekcją historii uodparniającą na sowiecką propagandę. Student, dzisiaj już nie trzeba sie na nia