• Informacje na temat:

  studio las

Artykuły na temat: studio las
 • CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

  Prezenterka wiadomości została zamordowana w studio, gdy wyłączono prąd. Niejeden z jej współpracowników mógł mieć motyw i okazję, by zabić.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Żywe trupy" jako słuchowisko!

  Choć wakacje w pełni, Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe" i Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", pracują pełną parą. Gwiazdy, ze słuchawkami na uszach, spotkaliśmy w Studio Sound Tropez podczas nagrania słuchowiska "Żywe trupy".

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • "Mentalista" od A do Z

  Studio 14 na terenie wytwórni Warner Bros. w Los Angeles - to tutaj powstaje większość scen do "Mentalisty", jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat. Ujawniamy kilka sekretów serialowych agentów CBI oraz zaglądamy za kulisy, za którymi każdego dnia sporo się dzieje...

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Monika Kuszyńska spełniła marzenie o pięknym domu! Można pozazdrościć!

  ...obok domu jest las, a w ogródku można było urządzić plac zabaw. Tak wygląda miejsce, w którym na co dzień bmieszka Monika Kuszyńska z mężem Kubą Raczyńskim i dwójką ich dzieci – Jeremim i Kalinką. Kilka lat temu wyremontowali skromny, parterowy dom i dostosowali go do potrzeb jeżdżącej na wózku inwalidzkim Moniki.  W budynku urządzili też studio nagrań, w którym mogą pracować. "To ważne dla Moniki...

 • "Bogowie" i "Solidarność według kobiet" nagrodzone w Nowym Jorku

  Zwycięzcami Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku zostały dwa filmy - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego i dokument "Solidarność według kobiet" Marty Dzido i Piotra Śliwowskiego. Obydwa filmy zdobyły nagrodę Ponad Granicami im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Po co Agnieszka Dygant poleciała do Los Angeles?! Zaszalała!

  ...hollywoodzkiej Alei Gwiazd oraz najważniejsze: dzień w legendarnym Universal Studio, gdzie powstały największe hity kina" - zdradza znajoma aktorki w rozmowie z "Rewią". Agnieszka z partnerem Patrickiem Yoką(...) się na Instagramie, ale najbardziej szalony pomysł z pewnością zachowali dla siebie. Przecież na trasie z Miasta Aniołów do Parku Narodowego Wielki Kanion leży miasto ślubów, Las Vegas!" - mówi źródło...

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.