• Informacje na temat:

  studio nagrań

Artykuły na temat: studio nagrań
Zdjęcia na temat: studio nagrań
Wideo na temat: studio nagrań
 • Anna Bałon: Zaczynam studia dziennikarskie

  Znana z programu "Top Model" Anna Bałon ogłosiła, że rozpoczyna studia na wydziale dziennikarstwa. "Jak wszyscy zauważyli, coś już tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie. Pomyślałam więc, dlaczego nie?"- opowiada. Celebrytka ma nadzieję, że studia nauczą ją przede wszystkim, jak sobie radzić przed kamerą. "Tam mają takie zajęcia, a mówienie i pisanie jest bardzo potrzebne w branży, w której się obracam. Ja dużo piszę, czy to dla...

 • Szulim: Piosenkarki ze mnie nie będzie

  Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała twórców kampanii. Ma jednak wrażenie, że uwierzyli dopiero w czasie nagrań w studio. Dziennikarka nie przejmuje się swoimi niedostatkami wokalnymi, nigdy nie miała bowiem ambicji zostania piosenkarką.

Dyskusje na temat: studio nagrań
 • Re: "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Glina z krwi i kości

  Serial jest naprawdę dobry. Jednak film ma niedoróbki techniczne. Jest nią niedopracowany dźwięk, który w wielu dialogach jest niezrozumiały. Wygląda to jakby dźwięk nie był podkładany później w studio a pozostawiony z nagrań na żywo. Zresztą to nie pierwszy taki przypadek w polskiej kinematografii.