• Informacje na temat:

  studio nagraniowym

Artykuły na temat: studio nagraniowym
 • "Barwy szczęścia": Carina wpadnie w sidła... gwałciciela?

  ...jest wyjątkowa sytuacja! Producent teledysku na dziś wynajął studio, nie ma innego terminu - stwierdzi Chowański, po czym niespodziewanie zapyta Carinę, czy naprawdę chce być kelnerką do końca życia(...) nagle przyciągnie ją do siebie. - Ty dupku! Oszukałeś mnie! - krzyknie Carina, pewna, że chłopak chce ją zgwałcić. Kelnerka postanowi natychmiast opuścić studio, ale zorientuje się, że Chowański...

 • Nick Cave i Kylie Minogue: Pamiętacie ten duet?

  To był bez wątpienia jeden z najbardziej niespodziewanych i zaskakujących duetów w historii muzyki rozrywkowej. Jeszcze bardziej zdumiewający stał się sukces, jaki odniosła zaśpiewana przez Nicka Cave'a i Kylie Minogue piosenka "Where The Wild Roses Grow", o której w najnowszym wywiadzie dla "Telegraph" opowiada australijski wokalista.

 • Początek gry

  Navid robi niespodziankę Dixonowi udostępniając mu studio nagraniowe. Dixon chce to jak najlepiej wykorzystać, chłopak postanawia stworzyć hit. Naomi snuje...

 • "Foo Fighters: Sonic Highways" od 8 grudnia w HBO GO

  "Foo Fighters: Sonic Highways" to nowy serial dokumentalny produkcji HBO. Osiem miast, osiem piosenek, osiem niezwykłych odcinków poświęconych amerykańskiej muzyce rozrywkowej. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku, 8 grudnia w HBO GO. Twórcą i pomysłodawcą serialu jest Dave Grohl, lider zespołu Foo Fighters.

 • Doda buduje dom

  Dorota Rabczewska (23 l.) zdradza na swoim blogu, że zdecydowała się sprzedać niedawno zakupioną rezydencję w Łomiankach. Nowy dom wraz ze studiem nagraniowym ma stanąć w Puszczy Kampinoskiej.

 • Przystanek Woodstock 2015: Black Label Society pierwszą gwiazdą

  Dowodzony przez gitarowego wymiatacza Zakka Wylde'a zespół Black Label Society to pierwsza ogłoszona gwiazda Przystanku Woodstock 2015.

 • Żona Jakuba Świderskiego: On bardzo mnie wspiera!

  ...na dziecko. - Dopiero teraz zaczynam normalnie funkcjonować, pracować w studio nagraniowym i koncertować - wyjaśniła zadowolona artystka.

 • The Waterboys: Posłuchaj nowej płyty "Modern Blues" przed premierą

  19 stycznia do sklepów trafi nowa płyta The Waterboys. Albumu "Modern Blues" możecie już posłuchać na stronach Interii!

 • Wokalistka wyznała w jednym z programów, że miała wielką szansę na światową karierę za sprawą Prince'a. Artysta zażyczył sobie jednak, by Edzia została z nim w studiu nagraniowym sam na sam. Ta przestraszyła się i zrezygnowała. "Mieliśmy rozpocząć współpracę z Princem. To było po Eurowizji. I Prince zażyczył sobie, że nikt nie wchodzi do studia, jak on ma mnie w studio. Przestraszyłam się. On...

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

Wideo na temat: studio nagraniowym
 • Edyta Gorniak pokazała swoje studio nagraniowe

  W jakich warunkach pracuje Edzia? Zobaczcie...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Amy Winehouse znowu brunetką

  Amy Winehouse powróciła do dawnej fryzury. Jej głowę ponownie zdobi olbrzymi kok. W drodze do studia nagraniowego piosenkarka zatrzymała się na małą kawę w Regents Park - 24.01.2008.

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...