• Informacje na temat:

  studio olimpijskie

Artykuły na temat: studio olimpijskie
 • Kamil Stoch przerwał występ w telewizji. Co się stało?

  ...studio.  Żart się udał?  *** Zobacz więcej materiałów:

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • "Na dobre i na złe": Aneta zdobędzie Adama?

  ...(śmiech). Pochodzę ze sportowej rodziny, tata był w reprezentacji Polski w judo na igrzyska olimpijskie, bracia też związali się z tą dyscypliną sportu. Podpatrywałam ich, a sama trenowałam gimnastykę(...), oprócz pracy na planie serialu, zajmuje ci czas? - Jestem na etacie w warszawskim Teatrze Studio. To ważne miejsce na mojej drodze zawodowej. Codziennie wcielam się w kogoś innego. Gram w siedmiu...

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Tomasz Hopfer: Telewizja zrujnowała mu zdrowie i życie. Zwolnili go z dnia na dzień!

  .... Postanowił zrezygnować z funkcji, ale dopiero po olimpiadzie w Moskwie. W jej trakcie prowadził studio olimpijskie w Warszawie - przez 17 dni po 20 godzin na dobę. Organizm zareagował na ten stres wieloma...

 • Amerykańscy dystrybutorzy płyt DVD przygotowują się do igrzysk olimpijskich. Miłośników kina domowego w USA, oprócz emocji sportowych, czeka więc w najbliższym czasie wiele innych atrakcji związanych z tym świętem sportu. Dystrybutorzy postanowili bowiem wydać na płytach filmy, które kojarzą się z igrzyskami oraz Grecją, gospodarzem tegorocznej olimpiady.

 • Kinga Rusin kibicuje nowemu związkowi córki. To niezła partia!

  Kinga Rusin (45 l.) nieco się martwiła. Wszystko wskazywało na to, że córka, która świetnie czuje się w USA, po studiach nie wróci do Polski. Teraz pojawiła się nadzieja.

 • Olimpijscy bogowie według Disney'a

  Wytwórnia Walta Disney'a nabyła za sześciocyfrową kwotę prawa do scenariusza pod tytułem "King of the Gods". Projekt opowiada m.in. o młodości Zeusa, przyszłego króla Olimpu, strącającego z tronu swojego ojca, złego tytana Kronosa. Producenci liczą na to, że przedsięwzięcie dorówna popularnością ekranizacji tolkienowskiego "Władcy Pierścieni".

 • Adam Fidusiewicz gorzko o roli w "W pustyni i w puszczy": "Była krytyka i nieprzyjemności"

  ...dziesięcioboistów (w kadrze olimpijskiej). Obecnie jest cenionym fotoreporterem sportowym. Ma na swoim koncie wiele albumów i wystaw. A jego żona, Hanna, była mistrzynią i reprezentantką Polski w gimnastyce. To(...), na które od najmłodszych lat zabierali mnie rodzice. W 1990 r. mama aktora zaczęła współpracować z Januszem Józefowiczem. Ma swój udział w stworzeniu musicalu "Metro". Następnie założyła Studio...

 • Przemysław Babiarz: Olimpijska "burza"

  Pierwszą olimpiadę komentował równo 20 lat temu w Barcelonie. W Londynie będzie z telewidzami już pierwszego dnia imprezy.

Wideo na temat: studio olimpijskie
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Mia i Migusie

  Podczas budowy luksusowego kompleksu hotelowego, w środku rozległego i pięknego lasu, jeden z robotników o imieniu Pedro zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Jego córeczka Mia udaje się na poszukiwania zaginionego ojca. Dziewczynka, aby dotrzeć do miejsca budowy, wędruje przez tajemniczy las. Spotyka w nim stworzenia zwane Migusiami. Są one strażnikami drzewa, które ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wszystkich istot żyjących na Ziemi, a budowa hotelu zagraża jego dalszemu istnieniu. Mia...