• Informacje na temat:

  studio programu

Artykuły na temat: studio programu
 • Amerykański gwiazdor podał w programie, że Korwin-Mikke nie żyje! W studio salwy śmiechu!

  ...niż mężczyźni. Bo są słabsze, mniejsze, mniej inteligentne. Dlatego muszą zarabiać mniej. To wszystko" - opowiadał Mikke.  Po wyświetleniu jego wystąpienia w studio komik postanowił uspokoić...

 • Studio Sztama: Chcę do tego wracać (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Chcę do tego wracać", najnowszą propozycję od grupy Studio Sztama, półfinalistów szóstej edycji "Must Be The Music".

 • Łukasz Jakóbiak nabił internautów w butelkę. Nie był w programie Ellen DeGeneres!

  Łukasz Jakóbiak (33 l.) kilka dni temu poinformował na Facebooku, że dostał zaproszenie do programu Ellen DeGeneres. Na jego koncie pojawiły się także zdjęcia ze słynną amerykańską dziennikarką. Wczoraj wieczorem okazało się jednak, że cała historyjka została zmyślona.

 • ABBA w Polsce: Prowizoryczne schody i wielki show

  Dziś byłby to jeden z wielu koncertów. Wtedy było to wydarzenie, jakie w Polsce zdarza się raz na kilka lub kilkanaście lat. 13 listopada 1976 roku szwedzka grupa ABBA przyjechała do Polski i nagrała program "ABBA w Studio 2".

 • "M jak miłość": Iga Krefft zrezygnowała ze studiów, by grać w "Emce"!

  Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Po pierwszym roku władze uczelni poinformowały ją, że - aby móc studiować dalej - musi zrezygnować z udziału w "M jak miłość"! - Na(...) niezależna finansowo - mówi odtwórczyni roli Uli. Dziś Iga Krefft jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd nagrodzonego Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu. Oglądamy ją też w 11. edycji programu...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Dominika Kulczyk pod studiem telewizyjnym. "Przyjaźń" z Pawłem Delągiem jej służy!

  Prasa kolorowa w ostatnim czasie bacznie przygląda się relacji Dominiki Kulczyk (38 l.) i Pawła Deląga (45 l.). Sami zainteresowani niechętnie jednak odnoszą się do plotek na swój temat. Córka Jana Kulczyka w weekend gościła w jednej z telewizji śniadaniowych, by opowiedzieć o pierwszym odcinku programu "Efekt Domina", który powraca na antenę. W pierwszym odcinku założycielka i prezes Kulczyk...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Wizyta gwiazdy w krakowskiej restauracji "Cudawianki" była szeroko komentowana zarówno na fanpage'u programu, jak i samej restauracji. "Kreatorka smaków" wparowała do lokalu i zmieniła nazwę na(...), ale i w ogóle prowadzeniu przez matkę knajpy z jedzeniem. Podczas nagrywania programu nie szczędziła uszczypliwości rodzicielce oraz gwieździe, świetnie się przy tym bawiąc. Gessler dostało się m.in...

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

Zdjęcia na temat: studio programu
Wideo na temat: studio programu
 • Anna Bałon: Zaczynam studia dziennikarskie

  Znana z programu "Top Model" Anna Bałon ogłosiła, że rozpoczyna studia na wydziale dziennikarstwa. "Jak wszyscy zauważyli, coś już tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad z Dawidem Kwiatkowskim(...) Media. Nie ma jeszcze swojego programu - na razie jej walkę z nadwagą można oglądać w telewizji śniadaniowej.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Wściekła Joan Rivers opuszcza studio telewizyjne! O co poszło?

  humoru nie spotkało się ze zrozumieniem, opuściła studio. (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

Dyskusje na temat: studio programu
 • Re: "Szpital na peryferiach": Serial, który kochały miliony

  "wladek" napisał dobrze. Film był powtarzany, ale na drugi dzień. TVP 2 nadawał to samo co Pierwszy. Filmy były w wersji oryginalnej. Studio 2, programu Drugiego było nadawane w Jedynce. Dopiero później był drugi program, na innym kanale.

 • Re: "Chyłka - Zaginięcie", "Szóstka": TVN znów opóźnia emisję seriali

  Za to kariera Mariusza Waltera rozpoczęła się już w latach 60. W ’67 wstąpił do PZPR, a w ’78 został redaktorem naczelnym popularnego programu telewizyjnego „Studio 2”. Już rok później znalazł się wśród nominowanych do nagród za swoją pracę. W uzasadnieniu do wniosku płk Józef Chomętowski, dyrektor gabinetu ministra spraw wewnętrznych, pisał tak: „Poszczególne redakcje zespołu »Studia