• Informacje na temat:

  studio telewizyjne

Artykuły na temat: studio telewizyjne
 • Dominika Kulczyk pod studiem telewizyjnym. "Przyjaźń" z Pawłem Delągiem jej służy!

  Prasa kolorowa w ostatnim czasie bacznie przygląda się relacji Dominiki Kulczyk (38 l.) i Pawła Deląga (45 l.). Sami zainteresowani niechętnie jednak odnoszą się do plotek na swój temat. Córka Jana Kulczyka w weekend gościła w jednej z telewizji śniadaniowych, by opowiedzieć o pierwszym odcinku programu "Efekt Domina", który powraca na antenę. W pierwszym odcinku założycielka i prezes Kulczyk Foundation odwiedziła Malawi, w którym co dziesiąty mieszkaniec jest nosicielem wirusa HIV.

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Studio Warner Bros pozwane przez członka ekipy

  Szykuje się nowa bitwa sądowa. Tym razem przed Temidą stanie gigant amerykańskiego rynku telewizyjnego.

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Serialowe nowości i powroty

  Jakie nowe propozycje przygotowały dla nas stacje telewizyjne w nadchodzących miesiącach?

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Na Wspólnej

  Marta jest zdenerwowana _ ma dziś przeprowadzić telewizyjny wywiad z Irkiem. W studio Niwirski zjawia się… z dziewczyną! Czy to oznacza koniec kłopotów...

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

 • Powstanie serial na podstawie cyklu "Koło Czasu" Roberta Jordana

  Po wielu prawnych turbulencjach na telewizyjne ekrany może w końcu trafić ekranizacja cyklu powieściowego Roberta Jordana "Koło Czasu".

 • Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na wspólnej kolacji

  Grzegorz Łapanowski postanowił sprawić kulinarną niespodziankę gwiazdom "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" i zaprosił je do swojego studia kulinarnego Food Lab Studio.

Zdjęcia na temat: studio telewizyjne
Wideo na temat: studio telewizyjne
 • Wściekła Joan Rivers opuszcza studio telewizyjne! O co poszło?

  humoru nie spotkało się ze zrozumieniem, opuściła studio. (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Kinga Rusin: Przez sześć dni w ogóle nie spałam!

  drzwi do rozmów z innymi gwiazdami. – Nie przeszkadzało mi to, że przez sześć dni w ogóle nie spałam – mówi Kinga Rusin. – Kocham robić reportaże. Uwielbiam rozmawiać w studio telewizyjnym, ale studio jest bardzo specyficzne, natomiast jeżeli ludzie nas wpuszczają do swojego świata, domu, pracy, to są to takie intymne rzeczy. Można sobie pozwolić na bliskość, na kontakt. To jest mój świat

 • Dowbor: Każdy ma fantazje erotyczne

  Katarzyna Dowbor (54 l.), dziennikarka i prezenterka telewizyjna, a z wykształcenia również seksuolog, przyznała w programie "Studio TTV", że każdy, również ona, ma fantazje erotyczne, jednak większość osób ich nie spełnia. "Wychowanie i kultura nas blokują" - podkreśliła. Przypomnijmy, że trzykrotna rozwódka rozgląda się obecnie za czwartym mężem. "Na świeżynkę już raczej nie liczę, bo trudno