• Informacje na temat:

  stuhr nazwisko

Artykuły na temat: stuhr nazwisko
 • "Diagnoza": Maciej Stuhr zostanie... politykiem?

  Maciej Stuhr, czyli doktor Szymon Brock w „Diagnozie”, nie kryje, że wiele osób namawia go, by dołączył do którejś z partii i został politykiem. Aktor nie ma jednak zamiaru firmować swoim nazwiskiem i twarzą żadnego z ugrupowań politycznych.

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Maciej Stuhr (42 l.) aktywnie włączył się w walkę w obronie niezależności polskiego sądownictwa. Jego wpis na Facebooku robi furorę w sieci...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Nieznana córka Jerzego Stuhra

  Marianna , 26-letnia córka Jerzego Stuhra , stroni od błysków fleszy i środowiska aktorskiego. Gdyby mogła, zmieniłaby swoje znane nazwisko. - Najczęściej przedstawiam się tylko imieniem - przyznaje.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Frycz: Nie zmienię nazwiska

  Zadebiutowała w filmie Wojciecha Marczewskiego "Weiser Dawidek" w wieku 13 lat. Odtąd zagrała w kilku produkcjach. Twierdzi z uporem, że w jej przypadku znane nazwisko nie ma żadnego znaczenia. - Nie(...)". Do Warszawy przeprowadziła się z Krakowa półtora roku temu. Dwukrotnie zdawała do szkoły teatralnej... - Byłam święcie przekonana, że zostanę przyjęta. Ale nie dlatego, że mam na nazwisko Frycz, tylko...

 • Stuhr skończył z papieżem

  Jerzy Stuhr zakończył w Rzymie pracę nad filmem "Habemus papam" Nanniego Morettiego. W filmie znanego włoskiego reżysera, zdobywcy Złotej Palmy w Cannes, polski aktor gra rzecznika pogrążonego w depresji papieża. Film będzie miał premierę w 2011 roku.

 • "Belfer": Drugi sezon od 22 października

  .... W drugim sezonie "Belfra" za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra. Paweł Zawadzki (Stuhr) zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym...

 • Film z Jerzym Stuhrem w Cannes

  Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2011 roku we Włoszech - "Habemus papam" Nanniego Morettiego zostanie zaprezentowany na festiwalu w Cannes w maju - informują nieoficjalnie włoskie media. Jedną z głównych ról, rzecznika papieża, gra w filmie Jerzy Stuhr.

Dyskusje na temat: stuhr nazwisko