• Informacje na temat:

  stuhr parodiuje

Artykuły na temat: stuhr parodiuje
 • Maciej Stuhr parodiuje Leonardo DiCaprio! Co za widok!

  Maciej Stuhr (40 l.) jak nikt inny potrafi rozbawić publiczność. Tym razem aktor postanowił sparodiować Leonardo DiCaprio (41 l.). Maciej Stuhr pokazał, jak według niego wyglądała gra tegorocznego zdobywcy Oscara w filmie "Zjawa". Padniecie ze śmiechu!

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • "Shrek": Osioł zobaczy Wawel

  W drugiej części przebojowego "Shreka" ponownie usłyszymy głosy Jerzego Stuhra i Zbigniewa Zamachowskiego . Sympatyczny Osioł, dzięki błyskotliwym dialogom Bartosza Wierzbięty , znowu zaskoczy widzów - na widok pięknego zamku zakrzyknie: "O rany, Wawel!". "Shrek 2" zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 lipca.

 • Shrek podbija serca

  Przebój "Shrek 2" oficjalnie zadebiutuje w polskich kinach 2 lipca, jednak prezentowany jest już polskiej publiczności podczas kilkunastu pokazów przedpremierowych. Reakcje pierwszych widzów są entuzjastyczne.

Wideo na temat: stuhr parodiuje
 • Maciej Stuhr parodiuje Leonardo DiCaprio!

  Kilka dni temu Leonardo DiCaprio (41 l.) zdobył upragnionego Oscara. Wymarzoną statuetkę przyniosła mu główna rola w filmie "Zjawa". Jak wyczekiwany latami triumf aktora skomentował Maciej Stuhr (40(...) jednak większe wyzwania aktorskie niż zagranie bólu w 'Zjawie'" - dodał Stuhr i sparodiował rolę Leo. (Agencja TVN/x-news)

 • Obywatel

  W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu "Seksmisji". Tak jak kultowa komedia, "Obywatel" również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich "izmów". Obywatel Jan Bratek. Gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych...

 • Habemus papam - mamy papieża

  Jerzy Stuhr, Michel Piccoli i Nanni Moretti w przewrotnej historii, która rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami Watykanu. "Habemus Papam - mamy papieża", które we Włoszech przyniosło prawie 8 milionów dolarów wpływów, to fascynująca historia człowieka, który został papieżem wbrew swojej woli. Nowy namiestnik stolicy apostolskiej (Michele Piccoli), zaraz po zaskakującym dla niego wyniku konklawe, ma przywitać tysiące wiernych zebranych na placu świętego Piotra. Jednak ten głęboko wierzący...