• Informacje na temat:

  stworzyć bazę

Artykuły na temat: stworzyć bazę
 • "Miałam kamerę wszytą w torebkę, podsłuchy i kontakt z bazą"

  Katarzyna Ptasińska dokonywała prowokacji dziennikarskich, studiuje aktorstwo w Łódzkiej Filmówce i historię na Uniwersytecie Warszawskim, a od niedawna gra w "M jak Miłość". Widzowie poznali jej bohaterkę Alę, gdy do łazienki, w której się kąpała, wparował nagi Paweł Zduński. W kolejnych odcinkach będzie równie ciekawie!

 • Fascynujący muzyk, niepokorny wizjoner i... rogacz

  Film dokumentalny "20 000 dni na Ziemi", thriller "Rogi" i dramat "Klub Jimmy'ego" to najgłośniejsze premiery ostatniego dnia października.

 • "Fringe. Na granicy światów" i "The Following”: Seriale już na DVD

  Kevin Williamson, twórca przebojowej serii horrorów „Krzyk” oraz bijącego rekordy popularności serialu „Pamiętniki wampirów”, przedstawia „The Following”. „Fringe. Na granicy światów” to wyjątkowe połączenie kryminału, horroru i fantastyki stworzone przez w J.J. Abramsa, Roberto Orci i Alexa Kurtzmana. Pierwszy sezon serialu „The Following” oraz czwarty sezon serialu „Fringe” są już dostępne na DVD.

 • Ridley Scott produkuje sequel "2001: Odysei kosmicznej"

  Ridley Scott ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo", "Łowca androidów") wyprodukuje miniserial oparty na książce Arthura C. Clarke'a "3001: The Final Odyssey".

 • Dubstepowy Dexter Morgan

  Szwedzki duet L-Wiz, inspirując się serialem "Dexter", stworzył mroczny kawałek pod (niezbyt mrocznym) tytułem: "Mexter Dorgan". Zobacz teledysk stworzony na bazie scen z pierwszego i drugiego sezonu.

 • Czarno-Czarni: "Nogi" wracają!

  "Najlepsze piosenki" to tytuł albumu podsumowującego działalność grupy Czarno-Czarni w latach 1998-2014. Na płycie znalazły się najważniejsze przeboje zespołu, który zasłynął szczególnie jednym z nich.

 • O'Neill i Teal'c wykonują loty testowe na nowym eksperymentalnym statku o nazwie X301, stworzonym na bazie dwóch przechwyconych Death Gliderów. Kiedy próbują...

 • 20 lat "Familiady": Rodzina przy obiedzie

  Rozpoczynający program żart gospodarza, dwie rodziny i próba trafienia w odpowiedzi ankietowanych - to sprawdzony przepis na rozrywkę w weekend.

 • Ciężarna Elizka z "Warsaw Shore" waży już 71 kg!

  Elizka i Trybson, para, która poznała się na planie "Warsaw Shore", niebawem przywita na świecie swoje drugie dziecko. Celebrytka ma jednak powody do zmartwień.

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

Wideo na temat: stworzyć bazę
 • BrzydUle z całego świata

  Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, iż "BrzydUla" to polski odpowiednik międzynarodowego formatu, który został stworzony na bazie.. kolumbijskiej telenoweli. Produkcją "Yo soy Betty, la fea" (bo tak brzmi w oryginale tytuł pierwszej "matki-założycielki klanu serialowych Brzydul) zachwyciła się Salma Hayek, obecnie znana aktorka hollywoodzka, która swoje pierwsze aktorskie kroki stawiała w telenowelach właśnie. To jej zawdzięczamy stworzoną w 2006 roku "Brzydulę Betty" - amerykańską wersję...