• Informacje na temat:

  stworzyć ciekawą

Artykuły na temat: stworzyć ciekawą
 • Kinga Rusin i Hanna Lis: Szykuje się ciekawa rywalizacja

  Najpierw Kinga Rusin (47 l.) i Hanna Lis (47 l.) walczyły o serce Tomasza Lisa (52 l.). Druga z dziennikarek wyszła z tego starcia zwycięsko. Teraz szykuje się ich rywalizacja na innym polu…

 • Natasza Urbańska: Nie jestem stworzona do rywalizacji

  Natasza Urbańska nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej udział w "SuperSTARciu". Już w najbliższy piątek, 3 października, zmierzy się z innymi gwiazdami. "Nie jestem stworzona do rywalizacji" - wyznaje jednak artystka.

 • Krystyna Janda ruszyła z nowym biznesem. Stworzy imperium?

  Krystyna Janda (62 l.) nigdy nie ma dość. Choć artystka narzeka na permanentny brak czasu, mając na głowie dwa teatry (przy jednym pomaga jej córka Maria Seweryn), postanowiła wprowadzić na rynek nową markę kosmetyczną.

 • "Party Girl": Poza granicami konwenansu

  Dystrybutor Gutek Film zaprezentował polski plakat filmu "Party Girl" - jednego z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat. Co ciekawe, autorem projektu plakatu jest widz - uczestnik projektu Scope 50 - pan Krzysztof Knefel.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

  Jako Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście" była uzależniona od szpilek Manolo Blahnika. Teraz Sarah Jessica Parker wypuściła własną kolekcję butów. To efekt współpracy z siecią luksusowych domów handlowych Nordstrom.

 • Naukowcy wymyślili muzykę idealną dla kotów

  Amerykańscy naukowcy we współpracy z kompozytorami stworzyli muzykę, która może stać się ulubionymi dźwiękami wszystkich kotów.

 • Korwin chce być pisarką: Nie jestem stworzona do pracy w biurze

  Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.) wydała właśnie książkę o polskim show-biznesie. Dziennikarka po cichu liczy, że jej "dzieło" odniesie sukces i będzie mogła dzięki temu zmienić zawód.

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • Rafał Zawierucha i jego brat Grzegorz pochodzą z niesamowitej rodziny

  Rafał Zawierucha (33 l.) oraz jego brat Grzegorz (36 l.) pochodzą z ciekawej rodziny. Niesamowite, co wydarzyło się w ich domu! Rodzice stworzyli tam przyczółek dla całkiem sporej gromadki dzieci.

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

Zdjęcia na temat: stworzyć ciekawą
Wideo na temat: stworzyć ciekawą
 • Czy czujesz ciężar tworząc serial edukacyjny i patriotyczny?

  - Nie, czuję raczej lekkość, ponieważ scenariusz i role są napisane bardzo dobrze. A obecnie jest sporo mało ciekawych scenariuszy. Obyczajowe historie stworzone dla potrzeb telewizji, to przeważnie papierowe twory. Natomiast tutaj (CZH), nie zastanawiam się czy grając postać historyczną biorę na swe ramiona jakiś ciężar i odpowiedzialność, gdyż nie mi dano takie prawo. Ja jestem odtwórcą, aktorem z rola, w którą musi się wcielić. Oczywiście udział w „Czasie honoru” traktuje jako wyróżnienie,...

Dyskusje na temat: stworzyć ciekawą