• Informacje na temat:

  stworzyć wrażenie

Artykuły na temat: stworzyć wrażenie
 • Korwin chce być pisarką: Nie jestem stworzona do pracy w biurze

  Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.) wydała właśnie książkę o polskim show-biznesie. Dziennikarka po cichu liczy, że jej "dzieło" odniesie sukces i będzie mogła dzięki temu zmienić zawód.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • To on stworzył Borewicza

  Krzysztof Szmagier pisząc scenariusze wiele godzin spędził na komisariacie, a szukając aktorów podpatrywał ich w teatrze, bo... nie było wtedy castingów.

 • "Ex Machina" : Porozmawiajmy o seksie (androidów)

  "Ex Machina" to bezpardonowy przykład na to, do czego prowadzi twórcza konsekwencja. Znany do tej pory ze scenariuszy (m.in. "W stronę słońca" czy "28 dni później") Alex Garland tym razem sam stanął za kamerą i wyreżyserował własny tekst. Efekt robi wrażenie.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  Uroda Joanny Pacuły (61 l.) robiła wielkie wrażenie w Hollywood. Mówiono, że jest tajemnicza, drapieżna i łączy słowiańskość z akcentem Orientu. To ona pierwsza dostała propozycje, dzięki którym odniosły sukces Sharon Stone i Kim Basinger. Dlaczego odrzuciła życiową szansę?

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Katarzyna Pakosińska w końcu jest szczęśliwa! Nie zawsze jednak tak było!

  ...stanąć mężczyzna mojej profesji" - tłumaczy. - "Taki, który będzie tak jak ja uprawiał artystyczny zawód, bo wtedy będzie mnie lepiej rozumiał".  Marzyła o takiej rodzinie, jaką udało się stworzyć jej(...) szczerości, a problemy zamiatałam pod dywan". Wkrótce na świat przyszła ich córka Maja (14 l.), ale i to niewiele zmieniło między małżonkami... "Miałam wrażenie, że nie podejmowałam samodzielnych...

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

 • Królowa Elżbieta II i książę Filip: Początki ich małżeństwa nie były łatwe! Tego ślubu miało nie być

  Królowa Elżbieta II (91 l.) od zawsze była poważna, a jej mąż książę Filip (96 l.) niecierpliwy i wybuchowy. Mimo różnic potrafili jednak stworzyć zgodne małżeństwo.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

Zdjęcia na temat: stworzyć wrażenie
Dyskusje na temat: stworzyć wrażenie
 • Re: "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  Manipulacja tytułem, żeby stworzyć wrażenie, że aktorzy masowo odchodzą z seriali TVP, a okazuje się że nietylko nie odchodzą, ale pojawiają się coraz liczniej. Takie nieudolne kruczki dają efekt przeciwny..

 • Re: Modnisia skrytykowana

  Google Ci pomoże w tej kwestii. poza tym ,że jest córką Ozzy'go to jaka z niej gwiazda? Doktor Google pokaże tylko w ilu miejscach się pojawiła, żeby stworzyć wrażenie że jest gwiazda. Nazwisko otworzyło jej drzwi. To samo nazwisko tatuś dobrze eksploatuje.