• Informacje na temat:

  stworzyć zapach

Artykuły na temat: stworzyć zapach
 • Agnieszka Kaczorowska stworzyła własne perfumy!

  Agnieszka Kaczorowska z okazji 23. urodzin dostała niezwykły prezent - możliwość stworzenia własnego zapachu.

 • Sala Škoda 4DX już w Krakowie!

  W najbliższy piątek, 2 stycznia, w Cinema City Bonarka w Krakowie zostanie otwarta druga w Polsce sala Škoda 4DX, która wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię kinową. Pierwsi widzowie będą mogli zobaczyć film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Perfumy Madonny

  Czy Madonna w końcu zdecydowała się stworzyć własny zapach? Co prawda od 1997 roku można było usłyszeć podobne informacje, jednak tym razem sprawa jest poważna i piosenkarka jest w trakcie rozmów z jednym z koncernów.

 • Recenzja Alt-J "This Is All Yours": Spokojnie, bez szaleństw

  "Syndrom drugiej płyty" ich nie dotknął, jednak do poziomu debiutu nie doskoczyli.

 • Magda Gessler jeszcze tak szczera nie była! Najszczęśliwsza jest po seksie!

  ...męża gwiazdy i wówczas nie udało im się stworzyć stabilnego związku. Po latach wrócili do siebie i Magda postanowiła teraz wyjawić sekrety ich namiętnego związku. "Waldka uwiodłam pizzą. Pamiętam, na(...) wybranku z ekscytacją i uwielbieniem. "Jego zapach wody kolońskiej, po prostu nie wyobrażam sobie, żeby miał inną. Jest przepięknym mężczyzną, ma metr dziewięćdziesiąt parę wzrostu, przepięknie chodzi, ma...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Kinga Preis zarobiła na reklamie fortunę: cieszę się, że producenci nie wzięli plastikowej lali!

  ...też jest dla nas bezlitosna, doświadczam na swej twarzy różnych praktyk. Na przykład do roli w filmie Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" zrobiono mi odlew twarzy, by stworzyć zniekształcenia(...) by się tam znalazło. Nigdy nie jest ona duża. Ale najważniejszy jest w niej... chyba zapach. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek odnosi sukcesy w branży... kosmetycznej!

  Na pomysł, by wykreować własną linię zapachów, Krystian Wieczorek wpadł dokładnie rok temu. - Wymyśliłem swoją markę, która nazywa się "Smary i opary", stworzyłem razem z francuskimi specjalistami dziesięć zapachów męskich i dziesięć damskich. To perfumy, odświeżacze i świece zapachowe - mówi aktor, dodając, że smary to kosmetyki, a opary - perfumy. Sygnowane nazwiskiem Krystiana Wieczorka...

 • "Nastrój grozy i zapach siarki"

  Kolejny przedstawiciel polskiej sceny lat 90. wraca na scenę, by przypomnieć nam wszystkim, jak grało się metal dobre dwie dekady temu. W przypadku śląskiego Mestiphala nie ma to jednak nic wspólnego z tyradą w rodzaju "A kiedyś to było...", bowiem ekipa dowodzona przez Flaurosa i Cymerisa udowadnia na powrotnym albumie "Parvzya", że posępny black metal w ich wykonaniu nie traci na aktualności.

Wideo na temat: stworzyć zapach
 • Agnieszka Kaczorowska stworzyła własne perfumy

  Tancerka niedawno świętowała 23. urodziny. Z tej okazji przyjaciółka zaprowadziła ją do perfumerii, gdzie mogła stworzyć swój własny zapach. Agnieszka Kaczorowska była zachwycona taką możliwością, tym bardziej że uwielbia perfumy. Nie zamierza jednak tworzyć w przyszłości swojej własnej linii. – Trudno opowiadać o zapachu, ale czuję, że te perfum do mnie pasują. Kiedy się nimi psikam, to

Dyskusje na temat: stworzyć zapach
 • Re: Pierwsza miłość

  charakterystyczny zapach napastnika. Podczas kolejnej wizyty w szpitalu, Ola wyczuwa ten zapach od przemieszczającego się korytarzem Sprzątacza,który ciągnie wózek z chemikaliami? Marysia zdobywa się na szczerą rozmowę z Hubertę. Przyznaje wprost, że chce z nim stworzyć szczęśliwą rodzinę. Proponuje mu również, aby zamieszkali razem. Tymczasem Paweł zauważa dziwne zachowanie Anny. A ona staje się coraz