• Informacje na temat:

  styl agnieszki sienkiewicz

Artykuły na temat: styl agnieszki sienkiewicz
 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare sukienki

  Agnieszka Sienkiewicz, znana z seriali "Przyjaciółki" i "M jak miłość", udowadnia, że można ubrać się za niewielkie pieniądze, a przy tym wyglądać stylowo i oryginalnie. Aktorka zamiast zamawiać kreacje u projektantów czy wypożyczać z showroomów, kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą lub przerabia te znalezione na dnie szafy.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Agnieszka Sienkiewicz: Nie tylko "M jak miłość"

  Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

 • "Sama słodycz": Agnieszka Sienkiewicz nie ma patentu na relaks

  ...​Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

 • "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz ubiera się w ciucholandach!

  ...ubraniom nowe życie. Dzięki takiej taktyce Agnieszka Sienkiewicz może być pewna, że na imprezie nie spotka nikogo, kto byłby ubrany tak samo jak ona!  A jak prezentuje się styl aktorki? Oceńcie sami!(...)Agnieszka Sienkiewicz znana jest głównie z seriali "M jak miłość" czy "Przyjaciółki". Czytelnicy prasy brukowej doskonale wiedzą również, że kilka lat temu gwiazda wdała się w romans z Maciejem...

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...? - Marcin się nie zmieni, będzie miał taki charakter jak dotychczas, inaczej będzie wyglądał jego styl życia. Znalazł się w innej rzeczywistości, w której musi się odnaleźć. Po porodzie zmarła jego ukochana Kasia (Agnieszka Sienkiewicz - przyp. aut.); stracił najbliższą osobę, ale zostało mu dziecko, o które stara się dbać, co nie do końca mu wychodzi. Ta tragedia wiele go nauczyła - zrobił się...

 • Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare ubrania

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Przyjaciółki", "Sama słodycz") udowadnia, że można ubrać się za niewielkie pieniądze, a przy tym wyglądać stylowo i oryginalnie. Aktorka zamiast zamawiać kreacje u projektantów czy wypożyczać z showroomów, kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą lub przerabia te znalezione na dnie szafy.